Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Upgrade nu
Sluiten

Bayerische Motoren Werke AG (BMWG)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
69,00 -3,24    -4,49%
29/09 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0005190003 
S/N:  519000
  • Volume: 7.438
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 68,55 - 71,56
BMW 69,00 -3,24 -4,49%

BMWG Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Bayerische Motoren Werke AG aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Anita Vacca81817390.12+39.24%
2יעקב קוסוביצר1010770+36.58%
3ziya yılmaz13413410074.63+33.66%
4Severin Steininger88787.5+29.96%
5james burke27271659.26+26.23%
6Evagoras Evagorou111100+24.07%
7istvan Südy111100+22.67%
8David Havrlant222100+21.61%
9Sakis Fasouliotis99888.89+18.59%
10Horst Brinkmeyer33266.67+16.12%
11Mar Viekevorst222100+15.18%
12Julien Hoyois111100+15.05%
13Luca Capanni111100+14.46%
14andriy pohors22150+14.42%
15Kanil Wrobel111100+14.35%
16Bernd Richter111100+14.15%
17Юрий Периводов111100+14.1%
18Derek Homan111100+13.94%
19Murod Rizaev111100+13.64%
20Benedetto Petrucci111100+13.52%
21Mika Leppäkoski111100+13.41%
22Cecilio LOPEZ MARTINEZ111100+13.34%
23Pablo Lozano Cuesta111100+13.09%
24Paul Vercruysse111100+13.05%
25L Mx111100+12.91%
26Fábio Gomes33133.33+12.88%
27지훈 이111100+12.85%
28Quentin Georges111100+12.69%
29Adalbert Nuebling44250+12.54%
30Zakaria Bakkali111100+12.46%
31Luis Pedro111100+12.43%
32Mladen RM111100+12.34%
33Simon Lehmann111100+12.33%
34Luigi Pomo33266.67+12.3%
35Gerhard Kempe222100+12.27%
36sacara dan111100+12.09%
37Chen Mo44375+11.71%
38vadim khodorchenko111100+11.35%
39Alexandre Joaquim111100+11.33%
40Phát Nguyễn22150+11.1%
41Baltic Trader111111100+11.05%
42Lucas Mendonça111100+10.99%
43Carlos Fernandez111100+10.94%
44Roberto Michelini111100+10.93%
45Ренат Денисов37371643.24+10.93%
46remi chanceaulme111100+10.9%
47Jack Hamlin111100+10.86%
48hamed kazemi111100+10.82%
49Alexander Hofbauer111100+10.73%
50Tadas Valutis33266.67+10.66%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies BMWG

Laat weten wat u vindt van Bayerische Motoren Werke AG
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail