Voorbeurs - Verenigde Staten

Reclame
Voorbeurs gesloten

Voorbeurs meest actieve aandelen

Koers
Meta Platforms637,60-5,02-0,78%
Micron890,90+13,35+1,52%
Tesla383,01+10,79+2,90%
NVIDIA213,00+2,04+0,97%
Intel87,94+0,98+1,13%
Apple343,78-3,95-1,14%
AMD523,85+7,06+1,37%
Amazon.com249,82+1,82+0,73%
Moderna187,49-12,61-6,30%
Microsoft527,15+2,64+0,50%

Voorbeurs snelste stijgers

NaamKoers
BAX
26,50+1,20+4,74%
MCO
499,52+16,07+3,32%
TSLA
383,01+10,79+2,90%
ROST
235,31+6,01+2,62%
TT
456,50+11,60+2,61%
NSC
337,79+7,80+2,36%
ITW
282,23+6,48+2,35%
TRGP
309,11+6,74+2,23%
UAL
100,11+2,18+2,23%
GEV
830,82+15,82+1,94%

Voorbeurs snelste dalers

NaamKoers
FICO
751,00-64,31-7,89%
EQT
51,82-3,81-6,85%
MRNA
187,49-12,61-6,30%
CE
45,79-1,92-4,02%
MSCI
592,26-23,36-3,79%
MHK
120,00-4,72-3,78%
EFX
175,89-6,47-3,55%
VZ
43,26-1,40-3,13%
SBAC
179,27-5,48-2,97%
IT
224,68-5,60-2,43%
maandag 26 oktober 2026
US
Chicago Fed Nationale Activiteit (sep.)
Act.:
0,07
verw.:
-0,10
Vorige:
-0,08
US
Dallas Fed Productie Index (okt.)
Act.:
13,40
verw.:
8,80
Vorige:
9,80
US
3-Maanden Schatkistpapier Veiling
Act.:
4,05%
verw.:
-
Vorige:
4,095%
US
6-Maanden Schatkistpapier Veiling
Act.:
4,21%
verw.:
-
Vorige:
4,22%
US
2-Jaar Note Veiling
Act.:
4,708%
verw.:
-
Vorige:
4,787%
Bedrijf
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
Marktkap.
Tijd
Maandag 26 oktober 2026
Verizon(VZ)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
1,31 / 1,2834,31 mld. / 34,77 mld.
Welltower(WELL)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
0,54 / 0,653,72 mld. / 3,66 mld.
Cadence Design(CDNS)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
2,11 / 2,041,63 mld. / 1,61 mld.
Public Storage(PSA)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
1,69 / 2,351,02 mld. / 1,35 mld.
Nucor(NUE)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
5,8 / 5,811,25 mld. / 10,83 mld.
Hartford(HIG)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
3,5 / 3,17-- / 7,39 mld.
Cincinnati Financial(CINF)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
2,86 / 2,032,69 mld. / 2,64 mld.
Brown&Brown(BRO)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
1,07 / 1,091,72 mld. / 1,76 mld.
Principal Financial(PFG)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
2,22 / 2,45-- / 4,3 mld.
Alexandria RE(ARE)
WPA / Verwacht
Inkomsten / Verwacht
-3,74 / -0,04671,18 mln. / 638,21 mln.
Reclame
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.