Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

TVS Motor Company (TVSM)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
653,50 +18,85    +2,97%
16/05 - Gesloten. Valuta in INR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  India
ISIN:  INE494B01023 
S/N:  TVSMOTOR
  • Volume: 1.247.197
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 632,40 - 655,55
TVS Motor Company 653,50 +18,85 +2,97%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1abhishek maurya111100+21.88%
2Zindagi Calling111100+16.64%
3anuradha Agroya111100+14.62%
4Yadagiri Dornala111100+14.57%
5harsh sachanandani111100+14.49%
6Vaibhav Arora111100+14.03%
7Rushikesh Kamble111100+13.4%
8Rishikesh Nimkar111100+13.3%
9Sreenivasa Chary111100+12.82%
10Aditya Gour222100+12.62%
11Avinash Kumar111100+12.43%
12Hamza Burhani111100+12.03%
13Rohan Khater111100+11.91%
14Dwayne Lopez111100+11.86%
15Md Anamul Molla111100+11.69%
16Preet Dahiya111100+11.13%
17rohan gupta22150+11.02%
18Dhananjay Umbrajkar111100+10.98%
19Manish Sahu111100+10.77%
20Bala Kumar111100+10.46%
21rafiuddin khan111100+10.42%
22siva kumar111100+10.28%
23Higer Uae111100+10.24%
24Pravin Darekar111100+10.1%
25Mukesh Kothari111100+9.89%
26Harish Gupta111100+9.85%
27Srinidhi B H111100+9.65%
28shubham ghavate111100+9.1%
29Arpit Patel111100+8.98%
30Yasser Arafath33133.33+8.95%
31sainath Rao111100+8.94%
32Kedar Kanago111100+8.68%
33ashwini dalvi111100+8.63%
34Patel Mrugesh111100+8.6%
35Shiva Akula111100+7.84%
36shubha shetty111100+7.72%
37Manik Khanna111100+7.7%
38Prathyusha Vasanth Returu111100+7.66%
39sanjeev joshi33266.67+7.27%
40Rahul Haridas111100+7.02%
41Sudha Gayatri Dash111100+6.97%
42PRANAY Todase222100+6.93%
43Anilkumar Vs111100+6.68%
44mohammad salim111100+6.67%
45YOGESH KUMAR333100+6.59%
46lok anand111100+6.54%
47darshit thakar111100+6.53%
48pratima mishra111100+6.44%
49ANANT RD111100+6.19%
50Amir Inamdar111100+6.09%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies TVSM

Laat weten wat u vindt van TVS Motor Company
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail