Breaking news
Investing Pro 0
🚨 Onze pro-data onthullen dé winnaar van dit resultatenseizoen. Raadpleeg data.
Sluiten

STOXX 600 (STOXX)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
453,08 -0,12    -0,03%
23:55:19 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Index
# Componenten:  566
  • Vorig slot: 453,20
  • Open: 453,20
  • Dagbereik: 452,16 - 455,48
STOXX 600 453,08 -0,12 -0,03%

STOXX 600 Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt naar de prestatie van hun sentimenten met betrekking tot STOXX 600.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Tim Langfeld88675+18.96%
2Loay Jarbou111100+15.82%
3Magnus Nordzell111100+15.66%
4Robert Kroese111100+14.03%
5Jono Dera111100+12.62%
6Paul Bc111100+12.01%
7Nacho Lopez111100+11.87%
8Akash Pyne111100+11.64%
9Vasil Rumenov Lyaskov111100+11.57%
10Daniel Iline111100+11.25%
11flavio ezio111100+10%
12Alexander Chung111100+10%
13asha thompson111100+9.55%
14Paulo Pires111100+9.43%
15Kaye Charlesworth111100+9.38%
16mert kabasakal111100+9.38%
17magdalena bassi111100+9.31%
18Telmo Freitas111100+9.21%
19Jorge Moril111100+9.18%
20Ismaël Messoussi111100+9.18%
21Josias Pinto111100+9.06%
22Lavarnan Lavan111100+8.59%
23Marc Prieto111100+8.55%
24Nick OKurley111100+8.45%
25Simon Slaby111100+8.26%
26Romain Mayer222100+8.22%
27An Soga111100+8.05%
28Tuan Pham111100+8.02%
29Carlos de Barron222100+7.39%
30Gerlando Passarello111100+7.27%
31Artur Rodrigues111100+7.26%
32Arnaud Str111100+7.12%
33Hugo Miles111100+7.03%
34Paul Boyle111100+7.02%
35Владимир Кочергин111100+6.98%
36Serhii Mokhort111100+6.82%
37Hermann Albrecht55480+6.76%
38Neven Sabijan111100+6.73%
39Maarij Ehsan111100+6.49%
40auguste deryckx111100+6.41%
41Vincebt Delattre111100+6.31%
42Bart Stroobant111100+6.26%
43Josep RALDA111100+6.04%
44Ole Soeberg111100+6%
45Daniel Cerneavschi111100+5.84%
46Onalenna OJ111100+5.61%
47Manh Hung111100+5.6%
48OVIDIU BLEBEA111100+5.46%
49Денис Дмитрук111100+5.38%
50Jakub Cierpiszewski111100+5.23%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot STOXX 600?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies STOXX 600

Laat weten wat u vindt van STOXX 600
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Nicholas Matthyssens
Nicholas Matthyssens 08.05.2020 22:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hi! I would like to retrieve the historical composition of the stoxx600 as well as their returns, does someone has an idea where I can obtain this data?
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail