Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

IBEX 35 (IBEX)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
8.241,70 -59,10    -0,71%
03/12 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Index
Markt:  Spanje
# Componenten:  35
  • Vorig slot: 8.241,70
  • Open: 8.371,90
  • Dagbereik: 8.210,20 - 8.374,30
IBEX 35 8.241,70 -59,10 -0,71%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Manolo Fernandez1701708449.41+75.28%
22+2 = 566664365.15+55.18%
3Won Ton1211216755.37+54.46%
4Anita Vacca19819717287.31+52.55%
5vicente cardona27272074.07+37.93%
6Andy Platinum89897382.02+29.45%
7Josep Coll Taberner64645281.25+26.99%
8AURA CATALINA PARRALES LOOR44375+25.25%
9Jorge Lu29292482.76+22.38%
10Daniel Alfonso1110990+21.36%
11Krepan Manuel88337.5+21.23%
12djriku djriku19191263.16+20.52%
13José María Baratas Sánchez555100+19.69%
14Eugenio Martin15151066.67+19.54%
15Jondu Job Seeker72725779.17+19.24%
16Jose Anet88675+19.04%
17Jarita Running1010880+18.82%
18jose maria muñoz nuñez1010880+18.68%
19Ignacio Ayensa333100+18.29%
20Jose Luis Hernandez17171482.35+18.2%
21pedro angulo1111981.82+18.05%
22Pepe Chueca77685.71+17.8%
23MARIA EM555100+17.4%
24James Kirk71714259.15+17.38%
25Miguel Ortega77571.43+17.23%
26Gustavo Garrues88675+17.14%
27Ricardo Diéguez111100+16.57%
28ERNESTO INSUA1515960+16.36%
29Carmen Morillas222100+16.26%
30ELOY TEJERO111100+16.23%
31Ramon Moncunill98675+16.12%
32juan enrique garcia suarez44375+15.95%
33Jose Angel Lorenzo Naranjo1111763.64+15.91%
34money money21211676.19+15.76%
35ANTONIO ROS18181372.22+15.72%
36Ayten TÜRKCAN111100+15.51%
37Samuel Antolin333100+15.33%
38Alfonso Sánchez13131076.92+15.29%
39Can ZORLUYAR111100+15.17%
40jose donate66466.67+14.93%
41Carlos Pérez Millán55480+14.85%
42Joe Bucks20201155+14.84%
43Franciso L A544100+14.8%
44carlos callitos333100+14.77%
45Gonzalo Rojas22150+14.64%
46Tomario Aranda13131076.92+14.49%
47Reoh LE15151280+14.46%
48Francisco Rey18518513975.14+14.43%
49Javier A. Cabeza333100+14.37%
50Mistral Magic65360+14.35%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot IBEX 35?
of
De markt is momenteel gesloten. U kunt alleen stemmen tijdens de openingstijden van de markt.
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies IBEX 35

Laat weten wat u vindt van IBEX 35
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
jordy corvers
jordy corvers 01.12.2014 11:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
IBEX in 2014 well above 11.000 points
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail