Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

Snap Inc (1SI)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
10,784 +0,456    +4,42%
23/04 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  US83304A1060 
WKN:  A2DLMS
  • Volume: 2.599
  • Bied/laat: 10,784 / 10,784
  • Dagbereik: 10,410 - 10,784
Snap 10,784 +0,456 +4,42%

1SI Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Snap Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1gianluca rossi111100+142.47%
2Mert Akif111100+21.22%
3Hermann Albrecht111100+6.96%
4Hermann Albrecht222100+3.23%
5Roland Farago1100-0.87%
6Yücel Abacioglu1100-1.98%
7Wolfram Jung1100-45.28%
8Maximilian Löffel1100-78.11%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies SNAP

Laat weten wat u vindt van Snap Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Piëtra Kuzee
Piëtra Kuzee 14.02.2023 4:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wanneer komen de kwartaalcijfers van SNAP door
Bennie Kiers
Bennie Kiers 20.10.2022 22:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
snap wordt een penny stock
Pat Pedersen
Pat Pedersen 20.10.2022 22:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ziet dat uw bankrekening maar geen pennybedoening wordt dude
Davy Van Campenhout
Davy Van Campenhout 25.07.2022 16:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koop aandelen die winst maken,dit kan nog veel lager gaan.
Fabian van der Vossen
Fabian van der Vossen 22.07.2022 17:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
van 80 naar 10
Jens Vanfleteren
Jens Vanfleteren 22.07.2022 17:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Goed instapmoment denk ik dan, haalt die 13-14 wel opnieuw
Fabian van der Vossen
Fabian van der Vossen 22.07.2022 17:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Lange termijn zal goed komen .Wel groei in aantal gebruikers alleen tegenvallende adverteerders inkomsten door moeilijke tijd nu op dit moment.En zijn met nieuwe dingen bezig waardoor geen winst is per aandeel nu.Lange termijn komt t goed
Jens Vanfleteren
Jens Vanfleteren 22.06.2022 16:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ingestapt op 13.42
Piëtra Kuzee
Piëtra Kuzee 24.05.2022 17:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hoever nog naar beneden
Henni Kroot
Henni Kroot 04.02.2022 20:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
uitstekende cijfers hebben nu voor de eerste x historisch verlies in winst veranderd, echt een koopje nu ondanks de grote stijging vandaag. tijd geleden nog 80 dollar toen ze nog verlies draaide.
naigel de palm
naigel de palm 04.02.2022 20:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nu verstandig om te kopen?
Piëtra Kuzee
Piëtra Kuzee 04.02.2022 20:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Snap blijft dalen. Snap het niet meer
Harry Postma
Harry Postma 02.11.2021 20:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
USD 52 - 53 is een uitstekende koers voor aankoop.
Bart Van Der Zanden
Bart Van Der Zanden 02.11.2021 20:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
dan zal ik eens een aankoopje doen
Hans oude heuvel
Hans oude heuvel 25.10.2021 22:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nu kopen en winst maken
Martin Stelten
Martin Stelten 23.07.2021 15:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en zakken maar. kom op, flink verkopen en winst pakken.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail