Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🟢 De markten zijn gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Micron Technology Inc (MU)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Micron volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
147,83 +6,47    +4,58%
17/06 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
148,86
+1,03
+0,70%
1:16:51 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 23.759.036
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 142,14 - 148,42
Micron 147,83 +6,47 +4,58%

MU Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Micron Technology Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1CJ Refalo66583.33+334.15%
2Nicola Fogliaro1010770+100.53%
3Francisco Sierra1111981.82+83.68%
4Евгений Ситниченко555100+82.97%
5Silvio Campanella33266.67+74.16%
6Michael Kindred444100+71.59%
7مركز مبيعات ميتاستوك65480+64.07%
8Denis Kolga333100+62.3%
9ziya yılmaz34342676.47+59.28%
10수만 김77571.43+58.6%
11Vasco Dantas Rocha33266.67+55.23%
12순규 권222100+55.05%
13Xavier Joulin222100+54.69%
14Вадим Орлов333100+53.22%
15Bela Feher44375+52.81%
16Mihail Komissarov222100+52.72%
17Eduardo Noya Mouzo44250+52.33%
18Sandip Subedi222100+51.75%
19MAURIZIO VALTORTA66466.67+49.57%
20Fe Lipe Simao111100+47.93%
21AU UA44250+47.09%
22Mark Taylor66350+46.79%
23Doreen Lim44375+45.66%
24Nelson Neto111100+45.56%
25Павел Киселев111100+44.12%
26Ramon Nozal222100+43.67%
27Paul Nilsson222100+43.5%
28Gulmira Kazkenova222100+43.32%
29Minou Kim222100+43.28%
30Fadil Nemr222100+42.86%
31Nikolaos Englezopoulos222100+42.57%
32Vincenzo Petrarca111100+42.4%
33ed Collins33266.67+42.15%
34Dmitriy Sergeenkov55480+42.13%
35Николай Саламаха111100+41.94%
36павел куркин333100+41.75%
37rgk raj222100+41.73%
38Alex Aldaris333100+41.61%
39Andrei Popov222100+41.53%
40Casey Williams44250+41.47%
41Ray Guru111100+41.1%
42Jeff Baxter33266.67+40.99%
43Niraj Biswas111100+40.43%
44Floyd Jimenez33266.67+40.06%
45Федя Дичь111100+39.85%
46Daryl Falk111100+39.53%
47Frank Marina111100+39.26%
48יוסה שהרבני211100+38.84%
49관춘 이222100+38.8%
50Сергей Акчурин222100+38.29%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies MU

Laat weten wat u vindt van Micron Technology Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Harry Postma
Harry Postma 08.06.2021 18:12
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vanwaar deze grote daling van ruim 4%?
Jan Wijers
Jan Wijers 04.05.2021 10:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Oligopolie !
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail