Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔥 Onze door AI geselecteerde aandelenstrategie Tech-titanen is in mei al 7,1% gestegen. Koop aandelen die HOT zijn.
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Infineon Technologies AG (IFXGn)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
37,52 +1,12    +3,08%
22/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0006231004 
S/N:  623100
  • Volume: 11.046
  • Bied/laat: 37,36 / 37,54
  • Dagbereik: 36,15 - 37,73
Infineon 37,52 +1,12 +3,08%

IFXGn Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Infineon Technologies AG aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1ziya yılmaz12121083.33+34.58%
2Marcus Ross222100+33.46%
3Franco Franco222100+30.69%
4Dietmar Knoch33266.67+29.32%
5michel heu222100+25.04%
6Alex Monxs222100+22.91%
7Mike Count222100+22.79%
8Richard Adrchw44375+22.07%
9Gabriel Gofflot111100+21.98%
10Sorin Stoica111100+21.6%
11Nikolaos Englezopoulos111100+20.26%
12Simon Lehmann322100+19.27%
13Mark Bocsor111100+18.62%
14Paolo Dodero222100+18.6%
15Enrique Bacete222100+18.05%
16Markus Eberhart22150+17.91%
17LORENZO DAGLIO55360+17.43%
18Sancho Bucar222100+17.22%
19Michaela Mueller111100+17.11%
20Adil Lashab111100+17.04%
21Dragos Manolescu111100+16.99%
22Nils Der Boss111100+16.86%
23Alvaro Santillan Nava222100+16.58%
24Robert Zach111100+16.52%
25Ben Gürtler222100+16.48%
26Mads Laursen111100+16.45%
27Victor Freebird111100+16.45%
28Enrico Neuhaus22150+16.39%
29IOANNIS GEORGIADIS111100+16.38%
30干灿 宋111100+16.33%
31Valentin Schorb111100+16.31%
32Ales Coufal111100+16.31%
33Steve Witschaß111100+15.93%
34Johannes Schneider111100+15.78%
35raffa raimondi111100+15.63%
36Lando lopez guillen111100+15.52%
37António Dias55360+15.37%
38Jon Allan Tacang111100+15.03%
39Jingyu Hou111100+14.7%
40Emil Wiggen111100+14.49%
41Varun Mohandru111100+13.88%
42Fabio Doerries111100+13.58%
43Flo Rian111100+13.56%
44Igor Calcio Gaudino111100+13.49%
45Alexander Masuch111100+13.4%
46Till ok222100+13.36%
47Bauts Toumaï111100+13.29%
48G A111100+13.23%
49Lourenco Debonnet111100+13.22%
50Nico Sierra44250+13.11%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies IFXGn

Laat weten wat u vindt van Infineon Technologies AG N
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail