Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
Toegang tot premium-data: tot 50% korting InvestingPro BENUT DE SALE
Sluiten

Honda Motor Co Ltd ADR (HMC)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Honda Motor ADR volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
31,37 -0,18    -0,57%
21/06 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
31,90
+0,53
+1,69%
1:36:15 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 511.942
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 31,25 - 31,40
Honda Motor ADR 31,37 -0,18 -0,57%

HMC Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Honda Motor Co Ltd ADR aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Meraj Khan111100+17.83%
2Commander Krnz111100+10.66%
3Omar Díez Pérez111100+6.7%
4Michael Heyer111100+6.7%
5Naji Bourgeily111100+6.31%
6宏 王111100+6.11%
7Indalecio Garcia111100+4.79%
8Luke Manring111100+4.66%
9Ryan Engel111100+3.76%
10Yerlan Akhmetzhanov111100+3.47%
11Tim Rostrup44125+2.85%
12Nicholas Metts111100+2.39%
13Basem Alshathri111100+1.68%
14CAHAN FLOWER111100+1.59%
15Ante Franić111100+1.49%
16Joe Bucks111100+1.31%
17Enrique Lucas111100+1.02%
18Riccardo Massa111100+0.94%
19JOSE SARABIA111100+0.62%
20Vic Aquino111100+0.54%
21Aamir Mamdani111100+0.32%
22Adik Esen111100+0.27%
23Ugur Yil11000%
24Fire Money11000%
25Alex Diez Nuernes11000%
26Hector Robles11000%
27Enrico Favaro1000-0.14%
28Amine Saydi1100-0.48%
29pinkymini ng1100-0.66%
30Berna Diaz1100-0.9%
31Eric Schramm1100-0.92%
32Jose Limon1100-1.05%
33Viraj Shah1100-1.38%
34Preet Singh1100-1.39%
35Gabriel Cristiano1100-1.69%
36Junior Cruz1100-1.76%
37Lydian User1100-1.87%
38rodrigo gonzalez1100-1.93%
39LIU JIONG22150-2.06%
40Dalibor Svorcan1100-2.26%
41Hugo Jimenez1100-2.76%
42Rushabh Gandhi1100-3.3%
43Marvin Cha1100-3.38%
44Hassan Khalil1100-4.93%
45Николай Крутиков22150-4.97%
46Олег Майдебурский1100-5.63%
47valerij andrijchuk1100-5.66%
48Simon Acelab1100-6.26%
49drimis dimitris1100-6.32%
50George Poursaitidis1100-6.75%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies HMC

Laat weten wat u vindt van Honda Motor Co Ltd ADR
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail