Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔥 Onze door AI geselecteerde aandelenstrategie Tech-titanen is in mei al 7,1% gestegen. Koop aandelen die HOT zijn.
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles SA (CAF)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
33,100 -0,150    -0,45%
22/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Spanje
ISIN:  ES0121975009 
  • Vorig slot: 33,100
  • Open: 33,100
  • Dagbereik: 32,950 - 33,300
Construcciones y Auxiliar 33,100 -0,150 -0,45%

CAF Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles SA aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1dani alcala111100+12.14%
2Manuel Hurtado Sanchez111100+11.06%
3JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ111100+9.43%
4Feder Soro111100+8.88%
5Pedro DC222100+8.78%
6GORKA VITORIA222100+6.31%
7Angel Gistas111100+5.8%
8Jon Intxausti111100+5.77%
9Raul Muñoz222100+5.39%
10Ion Urroz111100+4.7%
11Nel Palacio111100+4.56%
12Charles Breizh111100+3.9%
13ziya yılmaz22150+3.7%
14JOSÉ ANTONIO LEDESMA111100+3.19%
15IGNACIO ARISTEGUI FERNANDEZ22150+2.68%
16Felipe Gomez-Jareño111100+2.5%
17sergi lg111100+2.38%
18Rafael Sanchez33266.67+2.08%
19Dani Perez111100+2.06%
20Jacobo Pereira111100+2.01%
21Ivan Perez Rodiño111100+1.98%
22Juan Rodriguez111100+1.86%
23Jose Cuadrado111100+1.82%
24José Tormo111100+1.81%
25Juan De Pablos Pons55360+1.77%
26Juan Manuel Díaz Navarro111100+1.73%
27Luis Merino22150+1.65%
28nando RoCa111100+1.62%
29juan gorgonio111100+1.58%
30enrique DOMINGO22150+1.33%
31Imanol Amenabar111100+1.25%
32jm landaluce444100+1.15%
33Ricardo Sanchez111100+0.98%
34Manuel Quijano111100+0.96%
35Claudio María Martinez Velasco111100+0.85%
36Roei Weiss111100+0.64%
37Raul Bermudez111100+0.55%
38Urko Liz111100+0.48%
39jj hh111100+0.47%
40mikel labaka111100+0.46%
41Toni Traid111100+0.39%
42Tomario Aranda111100+0.28%
43Álvaro Sanz viña111100+0.24%
44Angel Fernandez111100+0.19%
45ruben dario rolon111100+0.13%
46Esther Vázquez1000-0.25%
47Miguel Quiros1000-0.25%
48Ismael Velez Suarez1100-0.5%
49Jo Aa1000-0.63%
50Bryan Jimenez Campos1100-0.75%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies CAF

Laat weten wat u vindt van Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles SA
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail