Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (AHLAy)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
67,8000 +1,9000    +2,88%
17:35:40 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  US01609W1027 
WKN:  A117ME
  • Volume: 23.161
  • Bied/laat: 67,6000 / 67,8000
  • Dagbereik: 66,6000 - 68,0000
Alibaba ADR 67,8000 +1,9000 +2,88%

AHLAy Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Alibaba Group Holdings Ltd ADR aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1elber ardini333100+300%
2Le On111100+100%
3luca cheng111100+100%
4Patrick Valda111100+100%
5Jo Wie111100+100%
6Javier Feijoo111100+100%
7Michael Fizia111100+100%
8Christopher Sach111100+100%
9Max Chen22150+99.97%
10Andreas Miller222100+17.27%
11Thomas Deichfuß111100+16.63%
12Jonas Engel33266.67+15.37%
13Roman Pota111100+14.04%
14Juan Moliner111100+13.58%
15Jens Bohlien111100+13.51%
16Georg Ulbricht111100+12.56%
17ati cet111100+11.2%
18Daniel Beck111100+10.85%
19Nebo Barun111100+10.78%
20David Fieb111100+10.52%
21Tien Nguyen111100+10.23%
22Maxime Theis111100+10.18%
23Fred Dering111100+9.96%
24Cheema Adnan111100+9.9%
25Franz Luger111100+9.66%
26Jonas Mieth111100+9.38%
27Pallos Laszlo22150+9.29%
28leon ro111100+8.49%
29Nils Schenk111100+8.14%
30Ben Glück111100+8.14%
31Konstan Tin111100+8.12%
32саша дорошук1000+7.98%
33Vitalij Brendel111100+7.59%
34Ronny Mann111100+7.59%
35Bru Ce111100+7.46%
36waldemar buch111100+7.34%
37Renny Liu111100+7.21%
38julien Cobart111100+7.04%
39Andreas Schmitt211100+6.85%
40Pedro Vasquez111100+4.92%
41Tim Schwarz1000+4.86%
42Volkan Korkmaz111100+4.7%
43Carlos Pérez Millán111100+4.09%
44Tom Jaculi111100+3.97%
45Frank qwertz111100+3.89%
46Giacomo Fiora111100+3.73%
47Professor Zweistein111100+3.59%
48Vmadeleine Mentz111100+3.59%
49Jonas Hahn111100+3.51%
50Hermann Albrecht222100+2.76%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies BABA

Laat weten wat u vindt van Alibaba Group Holding Ltd DRC
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Piet Probeerhaas
Piet Probeerhaas 23 uur geleden
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
verwacht wel een stijging naar de 120.. stap er in boven de 80. kan nog best een tijd zijwaarts gaan.
Hans Breeman
Hans Breeman 04.04.2024 20:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Op zich een fijn aandeel om je geld aan kwijt te raken. Al heel lang. Je weet in elk geval wat je krijgt.
Tony De Witte
tonydw 03.01.2024 16:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Uitst. Aandelen 2.543.424.136
Tony De Witte
tonydw 03.01.2024 9:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gisteren gekocht aan 75 dollar eens zien binnen een jaar een achterblijver op de beurs.
Augusto Poloni
Augusto Poloni 12.12.2022 21:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
12/12 Koen Bender webinar DFT
Jurgen Walbers
Jurgen Walbers 04.11.2022 12:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en vanwaar nu weer die stevige stijging in de voorbeurs?
Jurgen Walbers
Jurgen Walbers 04.11.2022 12:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Enkel en alleen owv de goede resultaten??? We weten toch al langer dat dit een topbedrijf is. Wie laat dit aandeel kunstmatig zakken, wie zaait twijfel zodat er veel mensen met emotie verkopen en wie drijft dit aandeel nu weer plots in de voorbeurs sterk omhoog zodat de meeste mensen de trein van de eerste 10% groei weer missen. Kan me eens iemand het systeem van de grote jongens achter de schermen, het inzetten van algoritmen en de stevige ups en downs tijdens een voor-en nabeurs, waar de gewone man op eenvoudige platformer niet aan kan om nog maar te zwijgen van het kwartier vertraging extra wat ze bij Degiro hanteren, eens in eenvoudige taal uitleggen? Dit ook om de jeugd die massaal naar aandelen worden gedreven, wakker te maken. Ik hoor omtrent dit principe niemand iets vertellen op YouTube zelfs niet als er naar gevraagd wordt. Eigenaardig toch?
Jurgen Walbers
Jurgen Walbers 24.10.2022 10:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vanwaar deze stevige daling?
feeriddon soul
feeriddon soul 24.10.2022 10:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Xi opnieuw gekozen als heerser van China
Gerrit Bijster
Gerrit Bijster 01.05.2022 11:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
5 dagen tot de kwartaal cijfers.. heeft iemand enig idee of het een volatiel aandeel word net als o.a Netflix? zo ja, dan doe ik ff mooi een long & short positie qua CFD
Piet Probeerhaas
Piet Probeerhaas 01.05.2022 11:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
het is een ontzettend volatiel aandeel 1,20 0.30. 0.62 0.39...als ik dat allemaal van tevoren geweten had.Ga nog steeds van een goudstijging en een koersdoel van 1dollar voor aumn.
Piet Probeerhaas
Piet Probeerhaas 01.05.2022 11:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
negeer dit maar.. lmao dacht in aumn te zitten .. geen verstand van deze 40 rovers
Diego Sanchez
Diego Sanchez 25.04.2022 15:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
blijft maar zakken. Iemand die de reden ervan weet? Iemand die in 2015 geïnvesteerd heeft, heeft niets verdiend.
Piet Probeerhaas
Piet Probeerhaas 25.04.2022 15:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
chinese overheid bemoeid zich met bedrijf en heeft wat investeringen verboden. covid beleid. en het is china, hoe zeker ben he can je eigendom. Persoonlijk verwacht ik een dubbele bodem bij 80 en een stijging naar 170.Maar als china iets met taiwan gaat doen gaat dit niet gebeuren
moos dr
moos dr 25.04.2022 15:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
was te voorspellen
Maarten Bouwman
Maarten Bouwman 16.03.2022 20:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Shortsqueeze🙏
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail