Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

3M Company (MMM)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten 3M volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
170,04 -6,19    -3,51%
30/11 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Voorbeurs
172,00
+1,96
+1,15%
13:08:05 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
ISIN:  US88579Y1010 
CUSIP:  88579Y101
  • Volume: 4.614.767
  • Bied/laat: 171,70 / 172,33
  • Dagbereik: 169,94 - 175,86
3M 170,04 -6,19 -3,51%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Covest Co55480+37.9%
2Kaushik Shah44375+28.62%
3jose luis García333100+26.16%
4tuấn nguyễn111100+22.65%
5Михаил Хромов111100+22.44%
6Michael Michael333100+19.86%
7Andrew Weaver111100+19.29%
8giorgio massafra111100+18.68%
9Luis Ricardo Zimermann111100+18.64%
10Babalawo Sanchez333100+18.57%
11Cora So333100+17.67%
12Vivienne Li222100+17.65%
13Suraj Pankhania222100+16.57%
14Andrey Sannikov222100+16.55%
15Anvar Turakulov111100+16.38%
16Mauricio Maia111100+16.03%
17Reaction overloded111100+15.99%
18Tomy Shaw111100+15.81%
19KI RIN222100+15.72%
20Bryan Paredes111100+15.51%
21Kemal KıLınç111100+15.35%
22Romina Tenuta111100+15.26%
23Ali Ali Alali111100+14.81%
24수인 최111100+14.75%
25Jonas Engel111100+14.44%
26Kyle K111100+14.44%
27james burke17171058.82+14.32%
28Jose Angel Rodriguez Jimenez111100+14.05%
29Petra V Schaik111100+14.03%
30T Teresa111100+14%
31Andrew ped111100+13.96%
32Shamsul Bakhtiar Md Jizat111100+13.83%
33Christian Johansson111100+13.74%
34Sunny Hotwani111100+13.63%
35Simon Lakota111100+13.58%
36Sakis Fasouliotis66350+13.52%
37Ryan Williams111100+13.43%
38Aleksey Rogozhin111100+13.37%
39Phoomjai Sornsenee111100+13.36%
40Nicolas Quintero Duque111100+13.22%
41Javier Salinas33266.67+13.18%
42Quinntas Lim111100+13.14%
43Nigel Ng22150+13.14%
44Richie King111100+13.14%
45Franks Klink33266.67+13.14%
46Rishabh Khanna111100+12.88%
47daniel casanova martin111100+12.87%
48Ian Denett111100+12.78%
49지훈 강111100+12.72%
50Greyer Tobarcia Valeria111100+12.72%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies MMM

Laat weten wat u vindt van 3M Company
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Nick Niemeijwr
Nick Niemeijwr 08.10.2021 11:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
iemand een mening? nieuws?
Chung Luong
Chung Luong 08.10.2021 11:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wedden dat zij de dividenduitkering gan verhogen?
Sealy Ham
Sealy Ham 28.05.2020 17:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wilde dd 27/5 Long gaan maar durfde niet en nu zit ik te wachten of ik het alsnog morgen 29/5 moet doen. Wie denkt er mee ?
Jonas DR
Jonas DR 28.05.2020 17:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik hoop echt heel erg dat je het hebt gedaan, want dan heb je redelijk wat dividend gemaakt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail