Volution Group plc (FAN)

Valuta in GBP
651,00
+5,00(+0,77%)
Realtime gegevens·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
125,63 mln.63,44%824,11 mln.
Andere institutionele beleggers
82,64 mln.36,56%542,09 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
208,26 mln.100,00%1,37 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.8,02%15.883.318104.195
Capital Research and Management Company7,64%15.120.36099.190
Janus Henderson Group Ltd.4,62%9.146.72860.003
Aberdeen Group Plc4,29%8.490.41755.697
Baillie Gifford & Co.4,09%8.105.05053.169
Alecta Pensionsförsäkring, ömsesidigt4,04%8.000.00052.480
Vanguard Capital Management, LLC3,93%7.778.94851.030
JP Morgan Asset Management3,90%7.719.76250.642
Coeli Asset Management3,28%6.491.52742.584
Aegon Asset Management UK Plc3,18%6.295.92841.301

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
SMALLCAP World Fund, Inc.7,37%14.601.56595.786
Government Pension Fund Global2,78%5.509.05936.139
ODIN Global2,77%5.487.09935.995
The Mercantile Investment Trust plc1,94%3.850.00025.256
abrdn OEIC II - abrdn UK Smaller Companies Fund1,93%3.826.95525.105
Mawer Global Small Cap Fund1,74%3.438.67322.558
Aegon Ethical Equity Fund1,42%2.814.12718.461
BlackRock Global Funds - European Value Fund1,40%2.770.34518.173
Baillie Gifford UK Growth Trust plc1,38%2.731.20117.917
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,38%2.728.63717.900
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.