| Einde periode: | 2017 31/07 | 2018 31/07 | 2019 31/07 | 2020 31/07 | 2021 31/07 | 2022 31/07 | 2023 31/07 | 2024 31/07 | 2025 31/07 | 2026 31/07 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 307,7 | 328,01 | 347,61 | 419,1 | 484,8 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +12,88% | +6,6% | +5,98% | +20,57% | +15,68% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 160,6 | 169,15 | 169,34 | 206,4 | 235 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 147,1 | 158,86 | 178,27 | 212,7 | 249,8 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +10,29% | +8% | +12,22% | +19,32% | +17,44% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 47,81% | 48,43% | 51,28% | 50,75% | 51,53% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 97,44 | 100,3 | 109,76 | 130,5 | 150,8 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 49,66 | 58,56 | 68,51 | 82,2 | 99 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +23,09% | +17,92% | +17% | +19,98% | +20,44% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 16,14% | 17,85% | 19,71% | 19,61% | 20,42% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -3,37 | -4,85 | -6,47 | -9,1 | -13,2 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -4,67% | -44,1% | -33,35% | -40,74% | -45,05% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -3,37 | -4,91 | -6,61 | -9,4 | -13,6 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0 | 0,07 | 0,14 | 0,3 | 0,4 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,44 | -1,36 | -0,7 | -0,2 | 0,3 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 47,74 | 52,35 | 61,35 | 72,9 | 86,1 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,05 | 0,02 | 0,18 | 0,2 | -0,1 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,36 | -2,52 | -4,75 | -8,4 | -2,2 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 47,21 | 48,82 | 56,57 | 54,5 | 82,1 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +57,2% | +3,4% | +15,88% | -3,66% | +50,64% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 15,34% | 14,88% | 16,27% | 13% | 16,93% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,54 | 11,44 | 13,77 | 13 | 19,6 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 35,67 | 37,38 | 42,8 | 41,5 | 62,5 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,06 | -0,01 | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 35,61 | 37,37 | 42,8 | 41,5 | 62,5 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +70,91% | +4,95% | +14,51% | -3,03% | +50,6% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,57% | 11,39% | 12,31% | 9,9% | 12,89% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 35,61 | 37,37 | 42,8 | 41,5 | 62,5 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,18 | 0,19 | 0,22 | 0,21 | 0,32 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +71,17% | +5,16% | +14,16% | -3,14% | +50,44% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,18 | 0,19 | 0,21 | 0,21 | 0,31 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +71,15% | +5,06% | +14,44% | -3,27% | +50,24% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 197,52 | 197,13 | 197,74 | 197,96 | 198,18 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 200,05 | 199,79 | 199,88 | 200,68 | 201,21 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,11 | 0,13 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +15,87% | +9,59% | +12,5% | +20% | +18,52% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 67,95 | 73,45 | 82,17 | 98,2 | 118 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +12,3% | +8,1% | +11,87% | +19,51% | +20,16% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 22,08% | 22,39% | 23,64% | 23,43% | 24,34% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 49,66 | 58,56 | 68,51 | 82,2 | 99 | |||||||||