| Einde periode: | 2015 31/12 | 2017 31/12 | 2018 31/12 | 2019 31/12 | 2020 31/12 | 2021 31/12 | 2022 31/12 | 2023 31/12 | 2024 31/12 | 2025 31/12 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 18.833,73 | 20.382,38 | 21.293,48 | 28.392,54 | 40.975,41 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +0,37% | +8,22% | +4,47% | +33,34% | +44,32% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 17.595,36 | 19.296,39 | 20.163,15 | 27.067,54 | 38.480,47 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.238,37 | 1.085,99 | 1.130,33 | 1.325 | 2.494,94 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +22,19% | -12,3% | +4,08% | +17,22% | +88,3% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,58% | 5,33% | 5,31% | 4,67% | 6,09% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 773,05 | 823,66 | 909,79 | 982,58 | 1.190,4 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 465,32 | 262,33 | 220,54 | 342,42 | 1.304,54 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +44,96% | -43,62% | -15,93% | +55,26% | +280,98% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,47% | 1,29% | 1,04% | 1,21% | 3,18% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -9,68 | -28,7 | -55,42 | -25,55 | -137,76 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +75,3% | -196,31% | -93,12% | +53,89% | -439,15% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -18,21 | -53,55 | -107,03 | -101,05 | -148,14 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,53 | 24,86 | 51,62 | 75,5 | 10,39 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 52,48 | 10,23 | 28,3 | 20,57 | 56,62 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 508,11 | 243,87 | 193,42 | 337,44 | 1.223,4 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,36 | -2,15 | -5,5 | -6,81 | 0,03 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,15 | 2,6 | 0,55 | -2,99 | 0,04 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 506,6 | 244,31 | 195,2 | 327,63 | 1.222,35 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +71,07% | -51,77% | -20,1% | +67,84% | +273,09% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,69% | 1,2% | 0,92% | 1,15% | 2,98% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 120,59 | 67,18 | 73,18 | 94,33 | 375,38 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 386,01 | 177,13 | 122,01 | 233,3 | 846,97 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,11 | 9,4 | 13,02 | 11,3 | 2,17 | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 392,11 | 186,53 | 135,03 | 244,6 | 849,14 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +84,54% | -52,43% | -27,61% | +81,14% | +247,15% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,08% | 0,92% | 0,63% | 0,86% | 2,07% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 392,11 | 186,53 | 135,03 | 244,6 | 849,14 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,55 | 1,85 | 1,34 | 2,43 | 7,11 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +70,49% | -59,26% | -27,61% | +81,14% | +192,22% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,55 | 1,85 | 1,34 | 2,43 | 7,11 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +70,41% | -59,34% | -27,57% | +81,34% | +192,48% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 86,13 | 100,57 | 100,57 | 100,57 | 119,47 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 86,14 | 100,58 | 100,58 | 100,58 | 119,49 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,6 | 1 | 0,8 | 1 | 2,5 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +14,29% | -37,5% | -20% | +25% | +150% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 486,44 | 287,55 | 249,89 | 366,78 | 1.321,03 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +43,91% | -40,89% | -13,1% | +46,77% | +260,18% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,58% | 1,41% | 1,17% | 1,29% | 3,22% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 465,32 | 262,33 | 220,54 | 342,42 | 1.304,54 | |||||||||