Telecom (TECO2m)

Valuta in ARS
3.687,50
0,00(0,00%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
17,92 mln.0,83%65,78 mld.
Andere institutionele beleggers
1,58 mld.73,31%5,79 bln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
556,87 mln.25,86%2,04 bln.
Totaal
2,15 mld.100,00%7,9 bln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Fintech Telecom, LLC30,97%667.017.1602.447.952.977
Cablevisión Holding S.A.28,16%606.478.5442.225.776.256
Argentine Social Security Administration11,42%246.018.839902.889.139
SPX Equities Gestao De Recursos Ltda.0,54%11.602.05542.579.542
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.0,47%10.192.44537.406.273
RWC Partners Limited0,30%6.416.70523.549.307
Capital Wealth Planning, LLC0,22%4.737.50017.386.625
Artemis Investment Management LLP0,22%4.654.46017.081.868
Fundamenta Capital S.A.0,16%3.489.34512.805.896
Wexford Capital LP0,15%3.325.26512.203.723

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Global X Funds - Global X MSCI Argentina ETF0,42%9.080.75533.326.371
RWC Funds - RWC Next Generation Emerging Markets Equity Fund0,23%5.029.85018.459.550
Global Macro Capital Opportunities Portfolio0,09%2.004.8957.357.965
PTR - Diversified Alpha Fund0,02%457.5701.679.282
Lumyna-Marshall Wace UCITS SICAV - Lumyna-MW Tops UCITS Fund0,02%384.0651.409.519
Rps Long Bias Argentina Fundo De Investimento Financeiro Em Acoes0,02%337.2001.237.524
Gemcap Investment Funds Ireland PLC - Ayres Latin America Opportunities Fund0,01%166.000609.220
Calvert World Values Fund Inc. - Calvert Emerging Markets Advancement Fund0,00%106.000389.020
The Gabelli Equity Trust Inc.0,00%105.000385.350
Eaton Vance Series Trust II - Parametric Tax-Managed Emerging Markets Fund0,00%88.000322.960
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.