SS&C Technologies Holdings Inc (SSNC)

78,31
-1,26(-1,59%)
Gesloten·
78,07-0,24(-0,30%)
·
SSNC maakt geen deel uit van onze door AI samengestelde strategieën. Ontdek welke aandelen wel.
Reële koers
Dagbereik
77,8681,59
Bereik 52 wk
61,4089,93
Kernstatistieken
Vorig slot
79,57
Open
80
Dagbereik
77,86-81,59
Bereik 52 wk
61,4-89,93
Volume
8,48M
Gemid. vol. (3m)
1,65M
Verandering in 1 jaar
-8,6822%
Boekwaarde/aandeel
28,55
Reële waarde
unlockTonen
Upside reële waarde
unlockTonen
Score SSNCpro icon
Bedrijfsstabiliteit
Tonen
Reële waarde
Toon koers
Reële koers
Upside
Technische analyse
Zeker verkopen
Koers-target
98,56
Upside
+25,85%
Reacties van leden
Bearish
Bullish
ProTips
Heeft zijn dividend 9 jaar achter elkaar verhoogd

Nieuws en analyses SS&C Technologies Holdings Inc

Meer tonen

Technische analyse

Samenvatting
Zeker verkopen
Verkopen
Neutraal
Kopen
Zeker kopen
Zeker verkopen
Tech. Indicatoren
Zeker verkopen
Voortschrijdende gemiddelden
Zeker verkopen

Beoordelingen van analisten

8 Kopen
2 Aanhouden
0 Verkopen
Beoordelingen:
10 analisten
Algehele consensus
Kopen

Streefkoers 12 maanden analisten:

Gem. 98,56
(+25,85% Upside)
Firma
ArtikelPositieKoers-targetUpside/downsideKoers-target vanafActieDatum
Morgan Stanley
Aanhouden85,00+8,54%82,00Gelijk gebleven26 okt. 2026
UBS
Kopen 101,00+28,97%101,00Gelijk gebleven23 okt. 2026
Needham
Kopen 105,00+34,08%90,00Gelijk gebleven23 okt. 2026
DA Davidson
Kopen 104,00+32,81%96,00Gelijk gebleven22 okt. 2026
UBS
Kopen 101,00+28,97%99,00Gelijk gebleven9 sep. 2026

Samenvatting van presentatie van financiële resultaten SS&C Technologies Holdings Inc voor Q3/2026

  • SS&C rapporteerde een aangepaste winst per aandeel (EPS) van $ 1,78 voor het derde kwartaal van 2026, waarmee de schattingen met $ 0,01 werden overtroffen, terwijl de omzet van $ 1,69 miljard overeenkwam met de prognoses; de aandelen daalden 5% nabeurs.
  • De aangepaste EBITDA bereikte een record van $ 674,8 miljoen met een marge van 39,9%, een stijging van 40 basispunten op jaarbasis; de organische omzet groeide met 5,2% tegen constante wisselkoersen, gedreven door de modernisering bij klanten.
  • Het bedrijf verhoogde de prognose voor FY2026 naar een omzet van $ 6,736 miljard - $ 6,776 miljard en een winst per aandeel (EPS) van $ 7,11 - $ 7,17, waarbij het een organische groei van 5,5% en een EBITDA-marge van 41% tegen het einde van het jaar verwacht.
  • De prognose voor het vierde kwartaal van een omzet van $ 1,70 miljard - $ 1,74 miljard impliceert een organische groei van 4%, een vertraging ten opzichte van de 5,2% in het derde kwartaal; het management noemde de timing van contracten als de belangrijkste factor.
  • CEO Stone benadrukte de implementatie van agentic AI en een veelzijdige kapitaalallocatie; het bedrijf herfinanciert $ 2 miljard aan obligaties die in 2027 vervallen, terwijl het de dividenden en aandeleninkopen handhaaft.
Laatste update: 22-10-2026, 23:53
Volledige transcriptie lezen

Resultaten

Laatste release
22 okt. 2026
WPA / Verwacht
1,78 / 1,77
Inkomsten / Verwacht
1,69 mld. / 1,69 mld.
WPA-revisies
Laatste 90 dagen

Dividenden

Uitbetalingsverhouding
Uitbetalingsverhouding (VTM)
Earnings retained Ingehouden winst
WPA 3,57
Dividendrendement
1,51%
Industry Median Mediaan branche 0,77%
Uitbetaling op jaarbasis
1,20
Elke drie maanden uitgekeerd
Groei 5 jaar
+12,35%
Opeenvolg. groei

SSNC Resultatenrekening

Vergelijk SSNC met gelijkwaardige bedrijven en sector

Indicatoren om te vergelijken
SSNC
Peers
Sector
Relatie
K/W-ratio
21,5x33,2x11,1x
KWG-verhouding
7,580,650,03
Koers/boekwaarde
2,7x5,4x1,4x
Koers/omzet LTM
2,7x4,9x1,1x
Upside (analisten-target)
25,9%10,4%33,1%
Upside reële waarde
Tonen8,5%10,4%Tonen

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
84,88 mln.36,17%6,75 mld.
Andere institutionele beleggers
121,57 mln.51,81%9,67 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
28,20 mln.12,02%2,24 mld.
Totaal
234,65 mln.100,00%18,67 mld.

Grootste Aandeelhouders

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.7,17%16.824.9381.338.760
Vanguard Portfolio Management, LLC5,19%12.171.365968.476

Andere mensen volgen:

215,37
SNX
-6,52%
177,07
ARW
-12,61%
14,78
XP
-2,57%
67,92
CBRL
-3,34%
168,48
RGEN
-5,45%

Veelgestelde vragen

Wat is de koers van SS&Cs (SSNC) vandaag?

De koers van SS&Cs is vandaag 78,31.

Op welke beurs wordt SS&Cs verhandeld?

SS&Cs is genoteerd en wordt verhandeld aan de NASDAQ Effectenbeurs-aandelenbeurs.

Wat is het aandelensymbool voor SS&Cs?

Het aandelensymbool voor SS&Cs is 'SSNC'.

Betaalt SS&Cs dividend? Wat is het huidige dividendrendement?

Het dividendrendement van SS&Cs is 1,5%%.

Wat is de marktkapitalisatie vanSS&Cs?

Vandaag is de marktkapitalisatie van SS&Cs 18,35 mld.

Wat is de winst per aandeel (VTM) voor SS&Cs?

De WPA (VTM) voor SS&Cs is 3,57.

Wanneer worden de volgende resultaten van SS&Cs gepubliceerd?

SS&Cs presenteert zijn volgende resultaten op 11 feb. 2027.

Hoeveel medewerkers heeft SS&Cs?

SS&Cs heeft 28800 medewerkers.

Wat is de actuele handelsstatus van SS&Cs (SSNC)?

Op 5 nov. 2026 werd SS&Cs (SSNC) verhandeld tegen een koers van 78,31, met een voorgaande slotkoers van 79,57. Het aandeel fluctueerde binnen een dagbereik van77,86 tot 81,59 en het bereik gedurende 52 weken varieerde van 61,40 tot 89,93.

Wat is de koers-target voor SS&Cs (SSNC) volgens analisten?

De gemiddelde koers-target voor 12 maanden voor SS&Cs is USD98,56, met een hoge raming van USD110 en een lage raming van USD85. 8 analisten raden aan het aandeel te kopen, en0 om het te verkopen, wat resulteert in een algemene beoordeling van Kopen. Het aandeel heeft een potentieel van +25,85% Upside.

Wat is de voorbeurskoers van SSNC?

De laatste voorbeurskoers van het aandeel SSNC is 80,02. Het voorbeursvolume is 1.430.000,00 en het aandeel is gedaald met 0,45 (0,57%).

Wat is de nabeurskoers van SSNC?

De laatste nabeurskoers van het aandeel SSNC is 78,07. Het aandeel is gedaald met -0,24 (-0,30%).
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.