Sprouts Farmers Market Inc (SFM)

Valuta in USD
51,60
-2,80(-5,15%)
Gesloten·
51,06-0,54(-1,05%)
·
SFM maakt geen deel uit van onze door AI samengestelde strategieën. Ontdek welke aandelen wel.
Reële koers
Dagbereik
50,7054,19
Bereik 52 wk
47,3594,89
Kernstatistieken
Vorig slot
51,6
Open
53,73
Dagbereik
50,7-54,19
Bereik 52 wk
47,35-94,89
Volume
4,41M
Gemid. vol. (3m)
2,58M
Verandering in 1 jaar
-33,7102%
Boekwaarde/aandeel
16,40
Reële waarde
unlockTonen
Upside reële waarde
unlockTonen
Score SFMpro icon
Bedrijfsstabiliteit
Tonen
Reële waarde
Toon koers
Reële koers
Upside
Technische analyse
Zeker verkopen
Koers-target
61,00
Upside
+18,22%
Reacties van leden
Bearish
Bullish
ProTips
14 analisten hebben hun winst voor de aankomende periode neerwaarts bijgesteld.

Nieuws en analyses Sprouts Farmers Market Inc

Meer tonen

Technische analyse

Samenvatting
Zeker verkopen
Verkopen
Neutraal
Kopen
Zeker kopen
Zeker verkopen
Tech. Indicatoren
Zeker verkopen
Voortschrijdende gemiddelden
Verkopen

Beoordelingen van analisten

7 Kopen
7 Aanhouden
2 Verkopen
Beoordelingen:
16 analisten
Algehele consensus
Kopen

Streefkoers 12 maanden analisten:

Gem. 61,00
(+18,22% Upside)
Firma
ArtikelPositieKoers-targetUpside/downsideKoers-target vanafActieDatum
Northcoast
Aanhouden---Downgrade5 nov. 2026
Goldman Sachs
Kopen 58,00+12,40%94,00Gelijk gebleven30 okt. 2026
BMO Capital
Aanhouden45,00-12,79%80,00Gelijk gebleven29 okt. 2026
JPMorgan
Kopen 58,00+12,40%90,00Gelijk gebleven29 okt. 2026
Wells Fargo
Kopen 60,00+16,28%100,00Gelijk gebleven29 okt. 2026

Samenvatting van presentatie van financiële resultaten Sprouts Farmers Market Inc voor Q3/2026

  • De winst per aandeel (WPA) van Sprouts voor het derde kwartaal van 2026 bedroeg $ 1,21, wat lager was dan de verwachte $ 1,23; de omzet van $ 2,3 miljard bleef achter bij de prognose van $ 2,34 miljard; de aandelen daalden na sluiting van de beurs met 21%.
  • De vergelijkbare winkelomzet daalde met 0,9% doordat het aantal transacties met 3,3% afnam; de brutomarge kromp met 50 basispunten tot 38,2% te midden van zwakke bezoekersaantallen en uitvoeringsproblemen.
  • Het bedrijf verlaagde de jaarprognose: het verwacht een vergelijkbare omzetdaling van 1,7%, een EBIT van $ 605 miljoen en een WPA van $ 4,80; voor het vierde kwartaal wordt een daling van de vergelijkbare omzet van 2% tot 4% verwacht.
  • Het management kondigde een nationale prijs- en betaalbaarheidsstrategie aan die in januari 2027 van start gaat, om de aanhoudende daling van het aantal bezoekers in alle klantsegmenten aan te pakken.
  • Het aantal nieuwe winkelopeningen blijft sterk met 15 in het derde kwartaal en 42 gepland voor 2026; er is een CEO-overgang gaande terwijl het bedrijf investeert in zelfdistributie en loyaliteit.
Laatste update: 28-10-2026, 23:14
Volledige transcriptie lezen

Resultaten

Laatste release
28 okt. 2026
WPA / Verwacht
1,21 / 1,23
Inkomsten / Verwacht
2,3 mld. / 2,34 mld.
WPA-revisies
Laatste 90 dagen

SFM Resultatenrekening

Vergelijk SFM met gelijkwaardige bedrijven en sector

Indicatoren om te vergelijken
SFM
Peers
Sector
Relatie
K/W-ratio
9,6x12,4x10,7x
KWG-verhouding
7,810,180,03
Koers/boekwaarde
3,1x1,6x1,5x
Koers/omzet LTM
0,5x0,3x0,8x
Upside (analisten-target)
18,2%10,7%22,8%
Upside reële waarde
Tonen4,8%13,4%Tonen

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
58,16 mln.62,38%3,16 mld.
Andere institutionele beleggers
47,61 mln.37,62%2,59 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
105,77 mln.100,00%5,75 mld.

Grootste Aandeelhouders

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
FMR LLC13,29%12.389.493673.988
BlackRock, Inc.9,74%9.082.188494.071

Andere mensen volgen:

158,39
CDW
-6,14%
42,79
FOUR
-4,53%
120,12
GDDY
+1,52%
12,04
CTVA
-1,79%
11,640
QXO
-8,06%

Veelgestelde vragen

Wat is de koers van Sprouts Farmers (SFM) vandaag?

De koers van Sprouts Farmers is vandaag 51,60.

Op welke beurs wordt Sprouts Farmers verhandeld?

Sprouts Farmers is genoteerd en wordt verhandeld aan de NASDAQ Effectenbeurs-aandelenbeurs.

Wat is het aandelensymbool voor Sprouts Farmers?

Het aandelensymbool voor Sprouts Farmers is 'SFM'.

Wat is de marktkapitalisatie vanSprouts Farmers?

Vandaag is de marktkapitalisatie van Sprouts Farmers 4,76 mld.

Wat is de winst per aandeel (VTM) voor Sprouts Farmers?

De WPA (VTM) voor Sprouts Farmers is 5,24.

Wanneer worden de volgende resultaten van Sprouts Farmers gepubliceerd?

Sprouts Farmers presenteert zijn volgende resultaten op 25 feb. 2027.

Hoeveel medewerkers heeft Sprouts Farmers?

Sprouts Farmers heeft 36000 medewerkers.

Wat is de actuele handelsstatus van Sprouts Farmers (SFM)?

Op 6 nov. 2026 werd Sprouts Farmers (SFM) verhandeld tegen een koers van 51,60, met een voorgaande slotkoers van 51,60. Het aandeel fluctueerde binnen een dagbereik van50,70 tot 54,19 en het bereik gedurende 52 weken varieerde van 47,35 tot 94,89.

Wat is de koers-target voor Sprouts Farmers (SFM) volgens analisten?

De gemiddelde koers-target voor 12 maanden voor Sprouts Farmers is USD61,00, met een hoge raming van USD114 en een lage raming van USD45. 7 analisten raden aan het aandeel te kopen, en2 om het te verkopen, wat resulteert in een algemene beoordeling van Kopen. Het aandeel heeft een potentieel van +18,22% Upside.

Wat is de voorbeurskoers van SFM?

De laatste voorbeurskoers van het aandeel SFM is 51,06. Het voorbeursvolume is 1.730,00 en het aandeel is gedaald met -0,54 (-1,05%).

Wat is de nabeurskoers van SFM?

De laatste nabeurskoers van het aandeel SFM is 51,34. Het aandeel is gedaald met -0,26 (-0,50%).
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.