Simplex Infrastructures Ltd (SINF)

Valuta in INR
249,99
-12,10(-4,62%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
3,55 mln.4,49%950,53 mln.
Andere institutionele beleggers
41,30 mln.52,21%11,07 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
34,25 mln.43,30%9,18 mld.
Totaal
79,1 mln.100,00%21,19 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
National Asset Reconstruction Company Limited16,24%12.848.0273.442.500
Baba Basuki Distributors (P) Ltd13,65%10.800.2642.893.823
Ajay Merchants Pvt. Ltd6,08%4.807.2641.288.058
quant Money Managers Ltd.4,50%3.561.372954.234
Indorama Corporation Pte. Ltd.4,00%3.160.208846.746
ICM Finance Private Limited1,75%1.384.273370.902
East End Trading & Engineering Company Pvt Ltd1,58%1.252.930335.710
Ploutus Advisors India Pvt Ltd1,39%1.100.000294.734
Sandeepan Exports (P) Ltd.1,26%1.000.000267.940
ICICI Bank Limited1,26%1.000.000267.940

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Quant Mutual Fund - Quant Infrastructure Fund4,43%3.507.707939.855
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Value ETF0,01%9.3002.492
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Social Core Equity Portfolio0,01%8.1492.183
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0,01%6.9631.866
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0,01%4.4681.197
Dfa Australia Limited - Dimensional Emerging Markets Sustainability Trust Fund0,00%3.8941.043
Dimensional Emerging Markets Value Trust0,00%3.392909
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,00%1.551416
Dimensional World Equity Trust0,00%736197
Dimensional World Allocation 70/30 Trust0,00%568152
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.