Redwire Corp (RDW)

9,390
-0,190(-1,98%)
Realtime gegevens·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
59,67 mln.23,97%571,60 mln.
Andere institutionele beleggers
99,67 mln.40,04%954,88 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
89,62 mln.36,00%858,52 mln.
Totaal
248,96 mln.100,00%2,38 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.6,45%16.068.161153.933
State Street Investment Management5,86%14.595.556139.825
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.4,89%12.180.805116.692
Renaissance Technologies LLC3,78%9.399.70090.049
Vanguard Capital Management, LLC3,36%8.362.42680.112
Van Eck Associates Corporation2,75%6.851.22865.635
Marex Group Limited2,47%6.142.04458.841
Genesis Park II LP2,09%5.202.49949.840
Genesis Park Management LLC2,09%5.202.49949.840
UBS Asset Management AG1,62%4.027.87838.587

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vaneck Vectors UCITS ETFs PLC - Vaneck Vectors Space Innovators UCITS ETF2,93%7.299.05769.925
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Aerospace & Defense ETF2,93%7.288.22569.821
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2,44%6.079.22558.239
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2,42%6.022.67157.697
iShares Trust - iShares U.S. Aerospace & Defense ETF0,95%2.355.99222.570
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0,86%2.142.11120.521
Invesco Exchange-Traded Fund Trust - Invesco Aerospace & Defense ETF0,61%1.520.46014.566
ETF Series Solutions - Defiance Drone and Modern Warfare ETF0,58%1.449.89613.890
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Kensho New Economies Composite ETF0,58%1.440.09413.796
Schwab Strategic Trust - Schwab U.S. Small-Cap ETF0,53%1.315.98312.607
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.