| Einde periode: | 2023 31/03 | 2024 31/03 | 2025 31/03 | 2026 31/03 | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | 556,31 | 430,88 | 839,58 | 2.341,31 | |||||||||||||||||||||||||
Totale inkomsten − groei | - | -22,55% | +94,85% | +178,87% | |||||||||||||||||||||||||
Kosten van inkomsten | 364,39 | -86,72 | 362,11 | 1.675,24 | |||||||||||||||||||||||||
Brutowinst | 191,93 | 517,59 | 477,47 | 666,07 | |||||||||||||||||||||||||
Brutowinst − groei | - | +169,68% | -7,75% | +39,5% | |||||||||||||||||||||||||
Brutowinstmarge % | 34,5% | 120,13% | 56,87% | 28,45% | |||||||||||||||||||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | 31,77 | 224,89 | 286,8 | 525,82 | |||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | 160,16 | 292,71 | 190,67 | 140,25 | |||||||||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | - | +82,76% | -34,86% | -26,44% | |||||||||||||||||||||||||
EBIT-marge % | 28,79% | 67,93% | 22,71% | 5,99% | |||||||||||||||||||||||||
Netto rentelasten | 8,31 | -137,16 | -211,73 | -198,86 | |||||||||||||||||||||||||
Netto rentelasten − groei | - | -1.751,31% | -54,37% | +6,08% | |||||||||||||||||||||||||
Rentelasten, totaal | -121,87 | -182,57 | -287,09 | -267,68 | |||||||||||||||||||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | 130,18 | 45,41 | 75,36 | 68,82 | |||||||||||||||||||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | -1,29 | 4,8 | 53,73 | 9,6 | |||||||||||||||||||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | 167,17 | 160,35 | 32,67 | -49,01 | |||||||||||||||||||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | -0,24 | -0,37 | - | - | |||||||||||||||||||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | 0,3 | 15 | - | 8,28 | |||||||||||||||||||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | 167,23 | 181,53 | 32,67 | -40,66 | |||||||||||||||||||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | - | +8,55% | -82% | -224,45% | |||||||||||||||||||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | 30,06% | 42,13% | 3,89% | -1,74% | |||||||||||||||||||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | 26,58 | 2,26 | 14,27 | 47,94 | |||||||||||||||||||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | 140,65 | 179,27 | 18,4 | -88,6 | |||||||||||||||||||||||||
Minderheidsbelang | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||
Netto-opbrengst | 140,65 | 179,27 | 18,4 | -88,6 | |||||||||||||||||||||||||
Netto-opbrengst − groei | - | +27,46% | -89,74% | -581,6% | |||||||||||||||||||||||||
Netto-opbrengst − marge % | 25,28% | 41,6% | 2,19% | -3,78% | |||||||||||||||||||||||||
Preferent dividend en andere correcties | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | 140,65 | 179,27 | 18,4 | -88,6 | |||||||||||||||||||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | - | 10,37 | 1,06 | -3,37 | |||||||||||||||||||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | - | - | -89,74% | -416,39% | |||||||||||||||||||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | - | 10,37 | 1,06 | -3,37 | |||||||||||||||||||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | - | - | -89,78% | -417,71% | |||||||||||||||||||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | - | 17,28 | 17,28 | 26,31 | |||||||||||||||||||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | - | 17,28 | 17,28 | 26,31 | |||||||||||||||||||||||||
Dividend per aandeel | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||
Dividend per aandeel − groei | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||
EBITDA | 161,42 | 352,73 | 247,17 | 232,16 | |||||||||||||||||||||||||
EBITDA-groei | - | +118,52% | -29,93% | -6,08% | |||||||||||||||||||||||||
EBITDA-marge % | 29,02% | 81,86% | 29,44% | 9,92% | |||||||||||||||||||||||||
EBIT | 160,16 | 292,71 | 190,67 | 140,25 | |||||||||||||||||||||||||