Ram-On Investments and Holdings Ltd (RMN)

Valuta in ILS
963
-5(-0,52%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
1,41 mln.8,40%13,54 mln.
Andere institutionele beleggers
8,84 mln.52,83%85,16 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
6,49 mln.38,78%62,51 mln.
Totaal
16,73 mln.100,00%161,21 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Agudat Vatikei Ram-On Aguda Shotufit16,78%2.808.00027.049
Yelin Lapidot Holdings Ltd.14,24%2.382.37822.949
Migdal Mutual Funds Ltd.11,76%1.967.52218.953
Investment Management R.P.S 2014 Limited Partnership9,14%1.529.24414.731
Eldav Investments Ltd.7,33%1.226.48211.815
Moshav Ram-On1,02%171.2051.649
Ocean Partners Y.O.D.M Ltd.0,39%64.869625
Models Mutual Funds Ltd0,18%30.010289
Phoenix Investments & Finances Ltd0,17%27.636266
Harel Mutual Funds Ltd.0,14%22.856220

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Yalin Lapidot Yeter Fund2,51%420.7394.053
Yelin Lapidot Mutual Funds - YALIN LAPIDOT (4B) MENAYATIT IL1,39%232.6072.241
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (4B) YETER IL1,32%221.2252.131
Yelin Lapidot Mutual Funds - Yelin Lapidot (4D) Menayot Tzmiha IL0,72%119.8161.154
Yelin Lapidot Mutual Funds Management Ltd. - Yelin Lapidot (2B) 70\30 Value IL Fund0,59%98.724951
Sigma Mutual Funds Ltd. - Ocean Yetsira (2B) 20/80 IL0,39%64.869625
Yelin Lapidot Mutual Funds Management Ltd. - YELIN LAPIDOT (4A) DIVIDEND STOCKS IL0,24%40.213387
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (2B) TIK IL + 30%0,24%39.818384
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (2B) 80/20 IL0,21%35.292340
Sigma Mutual Funds Ltd. - Ocean Yetsira (4B) Equity Portfolio IL0,18%30.010289
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.