Polygon-L (POLY)

Valuta in ILS
4.961
+20(+0,40%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
236.101,004,59%11,67 mln.
Andere institutionele beleggers
0,000,00%0,00
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
4,91 mln.95,41%242,64 mln.
Totaal
5,15 mln.100,00%254,3 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
IBI Mutual Funds, LTD3,16%162.4868.028
U-Bank Mutual Funds Ltd.0,54%27.8191.375
Ayalon Mutual Funds Ltd.0,46%23.8091.176
Ayalim Mutual Funds LTD0,23%11.720579
Harel Mutual Funds Ltd.0,06%3.328164
Phoenix Investments & Finances Ltd0,06%2.916144
Sigma Mutual Funds Ltd.0,04%1.85892
Migdal Mutual Funds Ltd.0,02%1.00950
Impact Portfolios Management Ltd0,01%69134
Psagot Index Funds Ltd0,01%32416

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Psagot Mutual Funds - Psagot Equities & Opportunities Bonds Mutual Fund2,98%153.6007.589
Ayalim Mutual Funds Ltd. - AYALIM (4B) SELECTED STOCKS LARGE & MID CAP ISRAEL0,44%22.8661.130
Ayalon Mutual Funds - Dolphin Flexible Mutual Fund0,29%15.000741
Ayalim Mutual Funds - AYALIM (2C) 70/30 IL0,23%11.720579
Ayalon Mutual Funds - Dolphin Stocks Mutual Fund0,12%6.200306
Psagot Mutual Funds Ltd. - Dolphin (2B) 75/25 IL0,10%4.987246
Ayalim Mutual Funds Ltd. - AYALIM (3A) 50/50 IL0,10%4.953245
Harel Mutual Funds Ltd. - Harel Htf (4A) TA - Investment Properties in Israel IL0,06%3.142155
KSM Mutual Funds Ltd. - KSM KTF (40) TA-Investment Properties in IL0,06%2.872142
Psagot Mutual Funds Ltd. - Dolphin (2B) 80/20 Il Fund0,05%2.678132
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.