Breaking news
Investing Pro 0
❤️ Donaties voor slachtoffers aardbevingen Turkije en Syrië: uw hulp is dringend nodig. Doneer
Sluiten

Grupo Aval Acciones y Valores SA Pref (GAA_p)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
574,0 +4,0    +0,70%
07/02 - Gesloten. Valuta in COP ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Colombia
ISIN:  COT29PA00058 
  • Volume: 5.193.944
  • Bied/laat: 830,0 / 835,0
  • Dagbereik: 564,1 - 574,0
Aval Acciones y Valores Pref 574,0 +4,0 +0,70%

GAA_p Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Grupo Aval Acciones y Valores SA Pref aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Carlos Hernández Torres111100+11.62%
2malexis player111100+8.4%
3JUAN GONZALO SALDARRIAGA111100+6.61%
4Fabio Andres Naranjo Morales111100+6.25%
5Jaime Palacio111100+6.17%
6Diego Chavez111100+4.05%
7Aaron Axel22150+2.94%
8Juan Felipe111100+1.55%
9Jorge JEDO111100+0.97%
10Alfonso Correa Martínez111100+0.48%
11ziya yılmaz111100+0.43%
12Jefrey Ramirez111100+0.41%
13Amaury Castaño11000%
14miguel millan11000%
15Ray De Leon1100-0.49%
16David Saldarriaga1100-0.77%
17Liliana Camberos1100-1.31%
18Camilo Cury1100-1.75%
19Jean Paul Cristancho1100-1.95%
20Jhamileht Ospina1100-3.07%
21Alejandro Perez2200-3.45%
22Karmina Jimenez2200-3.84%
23Nicolas Quintero Duque2200-3.84%
24Faiber Leandro Cuellar Claros1100-4.05%
25Carmen Rosa Pinedo Guerra1100-4.37%
26Nicolás Rodriguez3300-4.61%
27jose david davila1100-5%
28David Lopez1100-6.44%
29Cesar Echeverry1100-7.76%
30Jorge Guzman1100-8.08%
31Carlos Campuzano1100-10.47%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies GAA_p

Laat weten wat u vindt van Grupo Aval Acciones y Valores SA Pref
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail