Orbbec Inc (688322)

Valuta in CNY
99,28
-3,30(-3,22%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
66,83 mln.16,27%6,64 mld.
Andere institutionele beleggers
71,96 mln.17,52%7,14 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
271,95 mln.66,21%27,00 mld.
Totaal
410,74 mln.100,00%40,78 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Shanghai Yunxin Venture Capital Co., Ltd.8,96%36.822.1203.655.700
Zhuhai Orbbec Zhongxin Equiyt Investment Partnership Enterprise (Limited Partnership)5,26%21.622.1852.146.651
E Fund Management Co., Ltd.3,52%14.443.9401.433.994
Orbbec Inc esop1,94%7.974.687791.727
AEGON-Industrial Fund Management Co. Ltd.1,52%6.251.901620.689
Maxwealth Fund Management Co., Ltd1,14%4.702.626466.877
China Asset Management Co. Ltd.0,89%3.661.750363.539
Bosera Asset Management Co., Ltd.0,84%3.468.206344.323
Sino-Swiss Venture Capital Fund Management Co., Ltd.0,83%3.396.953337.249
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,80%3.284.626326.098

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
E Fund Management Co., Ltd - CNI Robot Industry Index ETF3,52%14.443.9401.433.994
Maxwealth Advanced Manufacturing Premier Selection Mixed Launched Fund1,14%4.702.626466.877
China Asset Management Co Ltd. - Robot ETF0,89%3.661.750363.539
China CSI 500 ETF0,71%2.906.064288.514
Tianhong Asset Management Co., Ltd. - CSI Robot Index ETF0,64%2.628.694260.977
Huaan Media Internet Mixed Securities Investment Fund0,57%2.343.052232.618
Bosera SSE STAR Market Artificial Intelligence Exchange Traded Open-End Index Securities Investment0,51%2.083.051206.805
E Fund CSI Artificial Intelligence ETF0,40%1.637.591162.580
Penghua Fund Management Co., Ltd., - Sse Science And Technology Innovation Board 100 ETF0,34%1.404.042139.393
China Asset Management Co., Ltd. - SSE STAR Artificial Intelligence ETF0,33%1.356.490134.672
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.