Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
😎 Exclusieve zomersale: tot wel 50% korting op de AI-aandelenselectie van InvestingPro BENUT DE SALE
Sluiten

Nokia Oyj (NOKIA)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
3,582 +0,059    +1,67%
17:29:01 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Italië
ISIN:  FI0009000681 
  • Volume: 25.593
  • Bied/laat: 0,000 / 0,000
  • Dagbereik: 3,526 - 3,582
Nokia Oyj 3,582 +0,059 +1,67%

NOKIA Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Nokia Oyj aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1davide garulli23232191.3+73.06%
2EMANUEL DIEGO MERCURI44375+21.26%
3Giò De Carolis111100+20.38%
4Ro Ga111100+17.53%
5Stefano Orlando111100+17.41%
6Marco Cappelletti111100+17.14%
7Marco Martone111100+11.98%
8Francesco Burgisano111100+11.63%
9Tage Tagenet111100+8.73%
10Federico Trombini111100+7.65%
11Hanna Neuwirth111100+5.67%
12simone ghislandi211100+4.99%
13Anita Vacca444100+4.73%
14Fabrizio Pascotto22150+4.09%
15Giuseppe Migliaccio1000+3.73%
16Felipe Matos111100+3.59%
17Pio Gagliardi33266.67+3.27%
18Fra Inghi111100+2.63%
19Hermann Albrecht444100+2.44%
20Daniele Guerini111100+2.37%
21DANILO SCHIAVINI111100+2.27%
22Juana Perez111100+1.73%
23Hermann Albrecht111100+1.25%
24DAVIDE DURANTE111100+1.01%
25Luciano Giacoma111100+0.64%
26Lorenzo D Isita111100+0.59%
27Giulio Cesare22150+0.47%
28Test Testa11000%
29Alex Campione11000%
30aaabbsa petrini1100-0.03%
31Marco Castaldi1100-0.16%
32Jean Lannes1100-0.84%
33Cristian Rossi1100-1.06%
34Campanini Antonio1100-1.39%
35Johanna Mamane1100-1.93%
36Riccardo Di Fede1100-2.39%
37Antuono Giannattasio1100-2.5%
38Francesco Ticozzelli1100-2.72%
39francesco tilaro1100-3.2%
40guido di stefano2100-3.73%
41Lino Lattarulo1100-3.74%
42Andrea Moschini1100-3.98%
43Andrea Giachetti1100-4.03%
44Alessandro Zampieri1100-4.82%
45Antonio Viera Nunes1100-5.67%
46Roberto Bilancini1100-6.46%
47Rosario Lentini2200-7.92%
48Franco Rigon2100-9.28%
49Alessandro Rusel Paz2200-10.67%
50Luisa Ugo1100-10.83%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies NOKIA

Laat weten wat u vindt van Nokia Oyj
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Marc Kuys
Marc Kuys 07.09.2021 13:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
niet zo goed voor een wereldleider ?????? zogezegd in 5 G
BB King
BB King 07.09.2021 13:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Voor mij wel,heb hem toen op 2.96 aangeschaft dus kan nogal dunkt me.
Marc Kuys
Marc Kuys 07.09.2021 13:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
BB King begint wel in de buurt te komen.
Marc Kuys
Marc Kuys 07.09.2021 13:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
BB King komt no wel dichtbij 2,96 ???
Marc Kuys
Marc Kuys 07.09.2021 13:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
BB King en nu de 2.97 staat op bord
Marc Kuys
Marc Kuys 07.09.2021 13:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
heb je ze nog , en ga je bijkopen ?
Pat Pedersen
Pat Pedersen 04.08.2021 14:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
HOOD is worth less than NOK, but because it is an American stock it is artificially hyped, but NOK is European and cannot have a few hundred billion market cap...
Pat Pedersen
Pat Pedersen 29.07.2021 10:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
NOK back to $ 70 what the fok
David Bigot
David Bigot 29.07.2021 10:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
WTF (als je geen Engels kan)
Pat Pedersen
Pat Pedersen 29.07.2021 10:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
My English is better than yours looser
Marc Kuys
Marc Kuys 29.07.2021 10:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
what the funk is geen Engels maar gemene Engelse taal gebruikt door loosers die het beschaafde Engels niet kunnen.
David Bigot
David Bigot 28.07.2021 9:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
blijkbaar houdt iedereen goed vast voor morgen:)
Marc Kuys
Marc Kuys 14.07.2021 18:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
verkopen bij resulraten
David Bigot
David Bigot 14.07.2021 18:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
had je bij de vorige resultaten verkocht, had je 15% gemist... lekker bijhouden zou ik zeggen
BB King
BB King 14.07.2021 18:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc kuys Resultaten verbeteren spectaculair en ik denk dat er het komend jaar nog meer in het vat zit,Nokia word een van de belangrijkste spelers zoniet de belangrijkste speler mbt uitrol 5G. Een gedeelte is idd ingeprijst maar een gedeelte nog niet want de wederopstanding van Nokia is en word een feit!
David Bigot
David Bigot 06.07.2021 10:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
IEX verlaagt advies naar hold net voor er wat positieve resultaten komen. wat een manipulatie. ik hou idd lekker bij want deze zomer zit er zeker meer in!
David Bigot
David Bigot 06.07.2021 10:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik had dus gelijk zoals vandaag te zien...
Marc Kuys
Marc Kuys 06.07.2021 10:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De kleine belegger is weer de klos. Dat is fraude en voorkennis.Geloof nooit een analist.Nokia staat nu wel heel duur.Is eigenlijk een schoolvoorbeeld voor de beurswaakhond. Dit is niet normaal, de entourage heeft zich al verrijkt en de meerwaarde van het goede nieuws is al verrekent. Tijd om de boel eens uit te kuisen. Hier zijn te opvallende fouten gemaakt. Onverantwoord.
Eric Butzelaar
Eric Butzelaar 01.06.2021 13:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
162254780983958.jpg
Nu begin juni. Wat een mooie nieuwe contracten in mei. We gaan het zien 30 juli q2 results
Eric Butzelaar
Eric Butzelaar 01.06.2021 13:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Begin Juni, idd wat een nieuwe contracten. 30 juli q2. We gaan het zien.
BGG GG
BGG GG 07.05.2021 17:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Er gaan nog mooie jaren komen voor de beleggers in Nokia! fasten your seatbells! Cheers today!
Marc Kuys
Marc Kuys 23.03.2021 17:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wanneer gaat men eindelijk eens klare wijn schenken over wie nu eindelijk met de meeste contracten van 5 G gaat lopen. Aan de koers van Nokia die het Vlaggenschip zou worden heb ik nog niets gemerkt.In tegendeel.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail