Mphasis Ltd (MBFL)

Valuta in INR
2.500,00
+46,80(+1,91%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
85,55 mln.44,82%208,35 mld.
Andere institutionele beleggers
81,73 mln.42,82%199,04 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
23,59 mln.12,36%57,45 mld.
Totaal
190,87 mln.100,00%464,83 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BCP Topco IX Pte. Ltd.30,54%58.299.642141.977.118
Kotak Mahindra Asset Management Company Limited8,59%16.398.93339.936.322
Life Insurance Corporation of India6,94%13.254.44632.278.552
ICICI Prudential Asset Management Company Limited5,55%10.585.32625.778.444
HDFC Asset Management Company Limited5,54%10.570.44525.742.205
Vanguard Capital Management, LLC3,13%5.982.48214.569.138
BlackRock, Inc.2,64%5.030.26612.250.207
HDFC Life Insurance Company Limited1,77%3.372.5698.213.217
SBI Life Insurance Company Limited1,40%2.663.7036.486.916
Franklin Templeton Inc.1,37%2.618.0426.375.718

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Kotak Mahindra Mutual Fund - Kotak Emerging Equity Scheme4,16%7.939.46719.334.984
Hdfc Mutual Fund - HDFC Mid Cap Fund3,77%7.187.03217.502.579
ICICI Prudential Mutual Fund - ICICI Prudential Focused Equity Fund2,07%3.946.7789.611.588
Government Pension Fund Global1,49%2.842.1436.921.471
ICICI Prudential Mutual Fund - ICICI Prudential Technology Fund1,34%2.549.8206.209.577
Kotak Large & Midcap Fund1,15%2.200.0005.357.660
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,01%1.935.4274.713.345
Kotak Funds - India Midcap Fund1,01%1.928.8024.697.212
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,97%1.846.5124.496.811
HDFC Large and Mid Cap Fund0,81%1.537.9993.745.489
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.