| Einde periode: | 2017 30/06 | 2018 30/06 | 2019 30/06 | 2020 30/06 | 2021 30/06 | 2022 30/06 | 2023 30/06 | 2024 30/06 | 2025 30/06 | 2026 30/06 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 15.681,37 | 24.268,28 | 24.314,59 | 27.857,09 | 34.307,36 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +40,97% | +54,76% | +0,19% | +14,57% | +23,15% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 13.621,95 | 19.279,9 | 19.508,91 | 22.874,76 | 29.022,91 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2.059,42 | 4.988,39 | 4.805,68 | 4.982,33 | 5.284,45 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +9,48% | +142,22% | -3,66% | +3,68% | +6,06% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 13,13% | 20,56% | 19,76% | 17,89% | 15,4% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.058,53 | 2.053,01 | 1.774,79 | 2.148,69 | 2.242,98 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.000,9 | 2.935,37 | 3.030,89 | 2.833,65 | 3.041,48 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -9,27% | +193,27% | +3,25% | -6,51% | +7,33% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,38% | 12,1% | 12,47% | 10,17% | 8,87% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -297,85 | -512,44 | -711,9 | -613,01 | -534,04 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -50,02% | -72,05% | -38,92% | +13,89% | +12,88% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -298,99 | -513,69 | -713,73 | -613,22 | -534,78 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,14 | 1,25 | 1,83 | 0,21 | 0,74 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -35,1 | 98,56 | -13,31 | -14,8 | -19,1 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 667,95 | 2.521,5 | 2.305,67 | 2.205,84 | 2.488,33 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -14,97 | 4,72 | -48,87 | 10,07 | 58,56 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 110,96 | 153,75 | 112,5 | - | -32,79 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 763,93 | 2.679,97 | 2.369,3 | 2.215,91 | 2.514,1 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -22,06% | +250,81% | -11,59% | -6,47% | +13,46% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,87% | 11,04% | 9,74% | 7,95% | 7,33% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 349,51 | 854 | 983,86 | 926,01 | 1.012,83 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 414,42 | 1.825,97 | 1.385,44 | 1.289,9 | 1.501,27 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 414,42 | 1.825,97 | 1.385,44 | 1.289,9 | 1.501,27 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -36,9% | +340,61% | -24,13% | -6,9% | +16,39% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,64% | 7,52% | 5,7% | 4,63% | 4,38% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 414,42 | 1.825,97 | 1.385,44 | 1.289,9 | 1.501,27 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,14 | 18,26 | 13,85 | 12,9 | 15,01 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -36,9% | +340,61% | -24,13% | -6,9% | +16,39% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,14 | 18,26 | 13,85 | 12,9 | 15,01 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -36,9% | +340,61% | -24,13% | -6,9% | +16,39% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1 | 4,25 | 3,5 | 4 | 4 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -40,97% | +325% | -17,65% | +14,29% | 0% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.511,3 | 3.551,24 | 3.717,74 | 3.601,68 | 3.782,13 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -6,09% | +134,98% | +4,69% | -3,12% | +5,01% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 9,64% | 14,63% | 15,29% | 12,93% | 11,02% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.000,9 | 2.935,37 | 3.030,89 | 2.833,65 | 3.041,48 | |||||||||