Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🟢 De markten zijn met gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Glencore PLC (GLNJ)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
10.810 -220    -1,99%
10:00:15 - Vertraagde Data. Valuta in ZAR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Zuid-Afrika
ISIN:  JE00B4T3BW64 
S/N:  GLN
  • Volume: 368.016
  • Bied/laat: 10.797 / 10.808
  • Dagbereik: 10.719 - 10.868
Glencore 10.810 -220 -1,99%

GLNJ Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Glencore PLC aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Cambra Salem Mukadi111100+14.99%
2Johann Rheeder333100+11.77%
3Geir Laupsa111100+9.54%
4pd brecher222100+8.81%
5Chris Tonkin111100+4.67%
6Nathan Fredericks111100+3.46%
7Charlie Fisher111100+1.98%
8Marschant Probart111100+1.39%
9Brad Fourie111100+1.32%
10Jon Luke Lourens111100+0.2%
11Masemola Maswafo11000%
12christopher johnsons1100-2.17%
13Selena Er1100-2.59%
14Pieter van Wyk1100-3.38%
15Howard Hughes1100-3.4%
16KEY GUY1100-4.81%
17Tyron Reinecke1100-5.75%
18Jevic Pongi1100-7.21%
19Thabang Badela1100-9.5%
20lizwe ndlazi1100-11.9%
21Derrick Reddy2200-31.06%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies GLEN

Laat weten wat u vindt van Glencore PLC
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Eric Hoogenes
Eric Hoogenes 07.02.2024 17:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zo, 4.020, nog even snel 500 bijgekocht......succes collega. Beleggers ik weet het wel.
Eric Hoogenes
Eric Hoogenes 12.01.2024 23:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Samenwerking met vale nog dit jaar gaat 600 miljoen opleveren, misschien zelfs een fusie.Dus heten beleggers, ik weet het wel.Kopen die Glen.
Eric Hoogenes
Eric Hoogenes 12.01.2024 15:18
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gaat wel verdubbelen, dit jaar naar 7, volgend jaar naar 12.
Harold devries
Harold devries 21.04.2022 10:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Glencore doet het nog beter!! Het duurt niet lang meer voordat ze verdubbelen!!
Harold devries
Harold devries 28.03.2022 14:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ze doen het geweldig goed!!!
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail