Future PLC (FUTR)

Valuta in GBP
288,80
+4,20(+1,48%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
46,49 mln.52,53%132,31 mln.
Andere institutionele beleggers
52,04 mln.47,47%148,12 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
98,54 mln.100,00%280,43 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Fidelity International Ltd9,77%8.647.00724.609
Barclays Bank Plc6,26%5.542.50315.774
Schroder Investment Management Limited5,18%4.586.47313.053
BlackRock, Inc.4,67%4.134.66811.767
Slater Investments Limited4,61%4.080.23411.612
Artemis Investment Management LLP4,59%4.063.25911.564
JPMorgan Chase & Co.4,26%3.765.79310.717
Vanguard Capital Management, LLC4,18%3.698.60510.526
The Goldman Sachs Group, Inc.3,31%2.927.8968.333
Capital Research and Management Company3,04%2.689.0457.653

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Fidelity Investment Funds - Special Situations Fund5,33%4.713.89113.416
SMALLCAP World Fund, Inc.3,04%2.689.0457.653
Slater Growth Fund3,03%2.678.3247.623
Cambria ETF Trust - Cambria Foreign Shareholder Yield ETF1,92%1.701.0134.841
Artemis UK Smaller Companies Fund1,88%1.660.9274.727
Schroder UK Mid Cap Fund plc1,86%1.650.0004.696
Fidelity Funds - European Smaller Companies Fund1,73%1.533.1114.363
Artemis UK Special Situations Fund1,62%1.434.0004.081
Schroder Unit Trusts Limited - Schroder UK Mid 250 Fund1,58%1.400.0003.984
abrdn OEIC V - abrdn UK Value Equity Fund1,52%1.349.3263.840
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.