Triumph Science & Technology Co Ltd (600552)

Valuta in CNY
14,37
-0,75(-4,96%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
29,66 mln.3,14%448,49 mln.
Andere institutionele beleggers
385,80 mln.40,84%5,83 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
529,14 mln.56,02%8,00 mld.
Totaal
944,61 mln.100,00%14,28 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
China National Building Material Group Co., Ltd.29,28%276.573.3364.181.789
Shenzhen Capital Group Hongtu Private Equity Investment Fund Management (Shenzhen) Co., Ltd.3,55%33.492.257506.403
Shenzhen Capital Group Manufacturing Transformation and Upgrading New Materials Fund (L.P.)3,55%33.492.257506.403
Guangdong Dongfang Precision Science & Technology Co., Ltd.1,96%18.530.941280.188
Hong Kong Exchanges and Clearing Limited1,68%15.897.022240.363
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,73%6.941.300104.952
Morgan Stanley0,63%5.985.37190.499
GF Fund Management Co., Ltd.0,51%4.845.00073.256
China Life AMP Asset Management Company Limited0,48%4.531.25768.513
China Asset Management Co. Ltd.0,46%4.379.40066.217

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
China Southern CSI 1000 ETF Fund0,73%6.941.300104.952
ChinaAMC CSI 1000 ETF0,46%4.379.40066.217
Gf Fund Management Co Ltd- CSI 1000 ETF0,33%3.128.00047.295
Guoshou Anbao Wisdom Life Equity Fund0,20%1.847.85727.940
GF Quantitative Multi-factor Flexible Allocation Mixed Fund0,16%1.467.60022.190
Fullgoal Fund Management Co Ltd - Fullgoal CSI 1000 ETF0,12%1.173.80017.748
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,11%1.002.10015.152
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,10%931.15014.079
China Southern Asset Management Co., Ltd. - Guoxin Central-Soes Technology Lead ETF0,07%692.80010.475
Wanjia CSI 1000 Index Enhanced Launched Fund0,06%568.1008.590
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.