Dollar Tree Inc BDR (DLTR34)

Valuta in BRL
303,49
0,00(0,00%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
109,44 mln.58,33%33,21 mld.
Andere institutionele beleggers
88,56 mln.41,67%26,88 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
198 mln.100,00%60,09 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
FMR LLC12,80%24.015.1947.288.371
BlackRock, Inc.8,49%15.926.9064.833.657
Vanguard Capital Management, LLC6,88%12.904.1693.916.286
EdgePoint Investment Group Inc.5,11%9.581.5982.907.919
State Street Investment Management4,77%8.941.4122.713.629
Vanguard Portfolio Management, LLC4,45%8.354.2482.535.431
T. Rowe Price Group, Inc.3,30%6.184.8451.877.039
Geode Capital Management, LLC2,66%4.997.4701.516.682
PRIMECAP Management Company2,01%3.768.8751.143.816
Jane Street Group, LLC1,67%3.131.767950.460

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Fidelity Contrafund - Fidelity Contrafund5,62%10.549.6863.201.724
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3,02%5.660.5371.717.916
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2,69%5.050.3481.532.730
EdgePoint Portfolios - EdgePoint Global Portfolio2,22%4.156.2081.261.368
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap ETF2,03%3.816.8991.158.391
Fidelity Rutland Square Trust II - Strategic Advisers Fidelity U.S. Total Stock Fund1,45%2.720.645825.689
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1,36%2.560.344777.039
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1,27%2.377.645721.591
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1,25%2.350.767713.434
Fidelity Contrafund - Fidelity Contrafund K61,24%2.335.233708.720
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.