Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Walt Disney Company (DIS)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
2.808,52 +2,04    +0,07%
24/01 - Gesloten. Valuta in MXN ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Mexico
ISIN:  US2546871060 
S/N:  254687106
  • Volume: 6.078
  • Bied/laat: 2.800,00 / 2.849,99
  • Dagbereik: 2.675,01 - 2.819,95
Walt Disney 2.808,52 +2,04 +0,07%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Ricardo Enriquez111100+23.27%
2Luis Fernando Badillo Gonzalez111100+22.81%
3Absalon Joel Sosa Olvera222100+21.35%
4Hermann Albrecht666100+18.3%
5Ricardo Chinampa111100+15.91%
6Fernando Ríos111100+15.65%
7Maximilian Miranda Rivera111100+15.26%
8Aaron Arrieta111100+14.88%
9maria cardenas111100+13.7%
10Ari Jh111100+13.27%
11Marco Antonio Gutierrez Chavez111100+7.54%
12Luis González111100+7.54%
13Oscar Chavez111100+6.35%
14Sergi Antezana111100+5.58%
15Carlos Chavez111100+4.83%
16PJ Perez111100+3.84%
17FERNANDO REYES111100+2.82%
18Beatriz Alvarado111100+2.82%
19Ricardo Castro111100+2.49%
20Galo Jimenez111100+2.31%
21Francisco Castro Gerling222100+1.27%
22Omar Karim Hernández Romo111100+1.17%
23JENARO CISNEROS111100+1.08%
24Hermann Albrecht111100+1.04%
25Hermann Albrecht111100+0.8%
26mrsirfar fast111100+0.52%
27luis galvan111100+0.49%
28jorge NH1000+0.2%
29Luis Morones1000-0.19%
30Víctor Mancera1100-0.9%
31JORGE BERNAL1100-1.4%
32Anne Jeray1000-1.46%
33Omar Jimenez1100-3.01%
34Liliana Ra1100-3.92%
35Rosa Adriana Padilla Soria1000-4.1%
36jose fernando camacho lopez1000-4.42%
37Alberto Ortiz1100-5.06%
38Omar Mondragon1100-5.56%
39Pablo De Vecchi1100-10.94%
40Carlos Vazquez1100-11.97%
41Jose Antonio De Zamacona B3300-12.7%
42Olliver Carbajal1100-13.51%
43Javier Diaz22150-13.75%
44Amado Rosas1100-13.81%
45Yuky stoja2200-17.4%
46Miguel Angel Herrera Luna1100-18.41%
47Sofi Juárez1100-18.45%
48Ricardo Aguilar2200-28.27%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies DIS

Laat weten wat u vindt van Walt Disney Co
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Алексей Головин
Алексей Головин 29.09.2021 15:47
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Disney bought another 50% of the 173.57 target position the same.
Алексей Головин
Алексей Головин 27.09.2021 18:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mmmm it will be delicious right now:) comments on the rest of the shares in the profile can be tracked))
Алексей Головин
Алексей Головин 24.09.2021 12:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hello everyone, I bought 176.3 with a goal of 180 )
Wesley Alen
Wesley Alen 24.03.2021 19:20
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De verdere sluiting van de parken doet er geen goed aan, al blijft Disney+ een enorme meerwaarde momenteel! 💪🏻
Lazar Todosijevic
Lazar Todosijevic 29.01.2021 18:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Denken jullie dat dit aandeel gaat stijgen na dat ze meer content voor volwassenen gaan zetten op disney+?
Vincent Ln
Vincent Ln 29.01.2021 18:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
denk het wel, ze moeten ook iets doen om het verlies van de parken op te vangen.. volledig storten op Disney+ lijkt me de enige mogelijkheid.
Vincent Ln
Vincent Ln 29.01.2021 18:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
denk het wel, ze moeten ook iets doen om het verlies van de parken op te vangen.. volledig storten op Disney+ lijkt me de enige mogelijkheid.
Ronald van Amerongen
Ronald van Amerongen 24.04.2020 20:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Doelstelling van 60-90mln abonnees per 2024....na 5 maanden al 50mln abonees... cheers!
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail