Count Ltd (CUP)

Valuta in AUD
1,655
+0,315(+23,51%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
15,03 mln.7,13%19,09 mln.
Andere institutionele beleggers
97,02 mln.46,04%123,21 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
98,67 mln.46,82%125,31 mln.
Totaal
210,72 mln.100,00%267,61 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
First Sentier Investors (Australia) IM Ltd19,43%40.945.74752.001
Xplore Wealth Limited13,13%27.660.78435.129
Ryder Investment Management Pty Limited6,26%13.181.50716.741
Pendal Group Limited4,28%9.027.50811.465
Perpetual Limited3,62%7.623.6379.682
Zanacorp Financial Group Pty Ltd1,33%2.797.5003.553
J & P Chick Pty Limited1,31%2.750.0003.493
Santos L Helper Pty Ltd1,00%2.100.0002.667
Dimensional Fund Advisors LP0,82%1.717.7762.182
Dmx Capital Partners Limited0,68%1.423.6041.808

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Ryder Capital Limited6,26%13.181.50716.741
Dimensional Australian Core Equity Trust (Managed Fund)0,36%757.961963
Dimensional Australian Sustainability Trust0,15%305.818388
Dimensional Australian Small Company Trust0,12%252.071320
Dimensional Australian Core Imputation Trust0,07%138.096175
SEI Institutional Managed Trust - Tax-Managed International Managed Volatility Fund0,06%134.866171
Dimensional World Equity Trust0,03%72.86493
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0,03%65.39783
Dimensional World Allocation 70/30 Trust0,03%56.16571
Dimensional World Allocation 50/50 Trust0,01%24.83932
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.