Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔥 Onze door AI geselecteerde aandelenstrategie Tech-titanen is in mei al 7,1% gestegen. Koop aandelen die HOT zijn.
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Coca-Cola Femsa SAB de CV (KOFUBL)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
158,23 -2,89    -1,80%
24/05 - Gesloten. Valuta in MXN ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Mexico
ISIN:  MX01KO000002 
  • Volume: 367.904
  • Bied/laat: 158,08 / 158,79
  • Dagbereik: 158,00 - 161,24
Coca Cola Femsa L 158,23 -2,89 -1,80%

KOFUBL Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Coca-Cola Femsa SAB de CV aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Pablo De Vecchi33266.67+12.09%
2Eduardo Franxia111100+11.5%
3Eddu Vera444100+10.97%
4carlos estrada66350+9.42%
5Ricardo Alfa111100+8.96%
6Jhonny Aguilar111100+7.36%
7Yuky stoja111100+7.25%
8Alonso Escobar111100+7.17%
9David Ledesma111100+6.7%
10LESS ELI111100+5.96%
11Lalo Lopez111100+5.58%
12Juan Carlos Jchr111100+5.49%
13Саша Довганич111100+5.15%
14Eduardo Aguirre111100+5.13%
15Jose Manuel111100+4.96%
16Francisco De Anda111100+4.76%
17yesleny morales111100+4.75%
18Gerardo Villarreal111100+4.73%
19Franco Cuellar111100+4.7%
20Carlos Gamez111100+4.46%
21Adolfo Garza Hunter22150+4.18%
22San Miguel22150+4.16%
23Arturo RG111100+4.01%
24Carlos Dueñas44250+3.86%
25irving cahuich111100+3.77%
26Sheccid Pérez111100+3.76%
27Hayton Torres111100+3.62%
28Abraham Rodriguez111100+3.51%
29Josue Jauregui111100+3.44%
30Lizeth Hernandez Rubio111100+3.4%
31Andres Espinoza111100+3.32%
32Carlos Aquino111100+3.28%
33Alex Noguéz111100+3.16%
34Jonahtan Saucedo111100+2.91%
35Metzli Gonzalez111100+2.82%
36Javier Solis Alonso111100+2.45%
37Juan Carlos Gutierrez111100+2.33%
38Juan Ordaz44125+2.22%
39Hugo MaSo22150+2.13%
40Josimar Romero Alí111100+1.99%
41José Galindo Ayala111100+1.85%
42Erick Ruiz111100+1.5%
43Marifer Oviedo111100+1.48%
44Erick Valencia111100+1.42%
45KUMARJIT DAS111100+1.41%
46Alfredo Rosas111100+1.32%
47ironsuperhulkol sdd111100+1.25%
48Kevin Marquez111100+1.19%
49Luis Gamas111100+1.12%
50PAulino Ozoria111100+1.08%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies KOFUBL

Laat weten wat u vindt van Coca-Cola Femsa SAB de CV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail