Cintas Corporation (CTAS)

Valuta in USD
206,38
+1,15(+0,56%)
Gesloten·
206,50+0,12(+0,06%)
·
CTAS maakt geen deel uit van onze door AI samengestelde strategieën. Ontdek welke aandelen wel.
Reële koers
Dagbereik
204,90207,17
Bereik 52 wk
161,16219,17
Kernstatistieken
Vorig slot
206,38
Open
207
Dagbereik
204,9-207,17
Bereik 52 wk
161,16-219,17
Volume
1,65M
Gemid. vol. (3m)
2,09M
Verandering in 1 jaar
9,6425%
Boekwaarde/aandeel
13.01
Reële waarde
unlockTonen
Upside reële waarde
unlockTonen
Score CTASpro icon
Bedrijfsstabiliteit
Tonen
Reële waarde
Toon koers
Reële koers
Upside
Koers-target
218,31
Upside
+5,78%
Reacties van leden
Bearish
Bullish
ProTips
6 analisten hebben hun winst voor de aankomende periode opwaarts bijgesteld.

Nieuws en analyses Cintas Corporation

Meer tonen

Technische analyse

Samenvatting
Zeker verkopen
Verkopen
Neutraal
Kopen
Zeker kopen
Zeker kopen
Tech. Indicatoren
Zeker kopen
Voortschrijdende gemiddelden
Zeker kopen

Beoordelingen van analisten

10 Kopen
9 Aanhouden
1 Verkopen
Beoordelingen:
20 analisten
Algehele consensus
Kopen

Streefkoers 12 maanden analisten:

Gem. 218,31
(+5,78% Upside)
Firma
ArtikelPositieKoers-targetUpside/downsideKoers-target vanafActieDatum
UBS
Kopen 235,00+13,87%230,00Gelijk gebleven24 sep. 2026
Bernstein SocGen Group
Aanhouden200,00-3,09%-Gelijk gebleven24 sep. 2026
Baird
Kopen 222,00+7,57%214,00Gelijk gebleven24 sep. 2026
Truist Securities
Kopen 230,00+11,44%225,00Gelijk gebleven24 sep. 2026
Citi
Verkoop180,00-12,78%175,00Gelijk gebleven21 sep. 2026

Samenvatting van presentatie van financiële resultaten Cintas Corporation voor Q1/2027

  • De omzet van Cintas in Q1 bedroeg $ 3,01 miljard, waarmee de schattingen werden overtroffen en het het eerste kwartaal boven de $ 3 miljard was; de EPS van $ 1,36 overtrof de consensus met $ 0,01.
  • De operationele marge bereikte een record van 23,6%, een stijging van 90 basispunten op jaarbasis; de organische omzetgroei van 8,9% werd gedreven door klantenbinding en cross-selling.
  • Het bedrijf verhoogde de FY2027-prognose: de omzet wordt nu verwacht tussen $ 12,15 miljard en $ 12,27 miljard, en de aangepaste EPS tussen $ 5,45 en $ 5,54; de incrementele marges werden verhoogd naar 32%-34%.
  • De aandelen daalden 0,66% in de pre-market, ondanks de overtreffende resultaten, wat suggereert dat beleggers een grotere verrassing zochten; het aandeel handelt tegen een premium 40.24 P/E ratio.
  • De overname van UniFirst wordt naar verwachting eind kalenderjaar 2026 afgerond; de uitbreiding van Fire Protection gaat door met de uitrol van SAP die doorloopt tot en met FY2027.
Laatste update: 23-09-2026, 17:20
Volledige transcriptie lezen

Resultaten

Laatste release
23 sep. 2026
WPA / Verwacht
1,36 / 1,35
Inkomsten / Verwacht
3,01 mld. / 2,98 mld.
WPA-revisies
Laatste 90 dagen

Dividenden

Uitbetalingsverhouding
Uitbetalingsverhouding (VTM)
Earnings retained Ingehouden winst
WPA 5,07%
Dividendrendement
1,01%
Industry Median Mediaan branche 1,31%
Uitbetaling op jaarbasis
2,08
Elke drie maanden uitgekeerd
Groei 5 jaar
+4,65%
Opeenvolg. groei

CTAS Resultatenrekening

Vergelijk CTAS met gelijkwaardige bedrijven en sector

Indicatoren om te vergelijken
CTAS
Peers
Sector
Relatie
K/W-ratio
39,9x28,8x11,6x
KWG-verhouding
3,130,700,03
Koers/boekwaarde
15,7x3,3x1,4x
Koers/omzet LTM
7,1x1,3x1,2x
Upside (analisten-target)
5,8%34,9%32,2%
Upside reële waarde
Tonen19,0%9,7%Tonen

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
141,89 mln.35,52%29,12 mld.
Andere institutionele beleggers
134,55 mln.33,68%27,61 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
123,07 mln.30,81%25,26 mld.
Totaal
399,52 mln.100,00%81,99 mld.

Grootste Aandeelhouders

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.6,65%26.578.2305.454.650
Vanguard Capital Management, LLC6,05%24.164.7164.959.325

Andere mensen volgen:

115,50
EPAM
+2,18%
275,90
ADP
+0,76%
324,10
SHW
+1,21%
225,68
ROST
-0,07%
266,32
ITW
+0,46%

Veelgestelde vragen

Wat is de koers van Cintas (CTAS) vandaag?

De koers van Cintas is vandaag 206,38.

Op welke beurs wordt Cintas verhandeld?

Cintas is genoteerd en wordt verhandeld aan de NASDAQ Effectenbeurs-aandelenbeurs.

Wat is het aandelensymbool voor Cintas?

Het aandelensymbool voor Cintas is 'CTAS'.

Betaalt Cintas dividend? Wat is het huidige dividendrendement?

Het dividendrendement van Cintas is 1.01%.

Wat is de marktkapitalisatie vanCintas?

Vandaag is de marktkapitalisatie van Cintas 81,95 mld.

Wat is de winst per aandeel (VTM) voor Cintas?

De WPA (VTM) voor Cintas is 5,07.

Wanneer worden de volgende resultaten van Cintas gepubliceerd?

Cintas presenteert zijn volgende resultaten op 17 dec. 2026.

Hoeveel medewerkers heeft Cintas?

Cintas heeft 48100 medewerkers.

Wat is de actuele handelsstatus van Cintas (CTAS)?

Op 14 okt. 2026 werd Cintas (CTAS) verhandeld tegen een koers van 206,38, met een voorgaande slotkoers van 206,38. Het aandeel fluctueerde binnen een dagbereik van204,90 tot 207,17 en het bereik gedurende 52 weken varieerde van 161,16 tot 219,17.

Wat is de koers-target voor Cintas (CTAS) volgens analisten?

De gemiddelde koers-target voor 12 maanden voor Cintas is USD218,31, met een hoge raming van USD250 en een lage raming van USD181. 10 analisten raden aan het aandeel te kopen, en1 om het te verkopen, wat resulteert in een algemene beoordeling van Kopen. Het aandeel heeft een potentieel van +5,78% Upside.

Wat is de voorbeurskoers van CTAS?

De laatste voorbeurskoers van het aandeel CTAS is 207,40. Het voorbeursvolume is 1.490,00 en het aandeel is gedaald met 2,17 (1,06%).

Wat is de nabeurskoers van CTAS?

De laatste nabeurskoers van het aandeel CTAS is 206,50. Het aandeel is gedaald met 0,12 (0,06%).
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.