Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
😎 Exclusieve zomersale: tot wel 50% korting op de AI-aandelenselectie van InvestingPro BENUT DE SALE
Sluiten

China Life Insurance Co Ltd (2628)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
11,00 -0,20    -1,79%
09:59:59 - Gesloten. Valuta in HKD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Hongkong
ISIN:  CNE1000002L3 
  • Volume: 29.828.600
  • Bied/laat: 11,00 / 11,00
  • Dagbereik: 10,90 - 11,10
China Life Insurance 11,00 -0,20 -1,79%

2628 Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het China Life Insurance Co Ltd aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1kelvin Ang111100+43.15%
2Juan Martin22150+39.86%
3Proinvest Pro444100+37.34%
4Allyriane Allyriane222100+23.32%
5Covest Co33266.67+16.5%
6LIU MANHING22150+15.83%
7Clen Lett Wong111100+15.21%
8Cocavest Cocavest33133.33+11.51%
9Ram Prabhu Gurung111100+8.41%
10Cora So22150+8.38%
11Xenia Zhang111100+8.37%
12Marcello Breschi111100+8.08%
13Ling Ling111100+8.02%
14Joe Bucks111100+6.65%
15arnold anomoly111100+6.24%
16Shum Janet111100+6.11%
17Lam NG111100+5.72%
18Maria Louvina Bulanon111100+5.36%
19maurizio D. T. Lo P.111100+3.32%
20amit jain111100+2.61%
21Инвестор Сильвестр111100+2.48%
22ziya yılmaz22150+1.41%
23Chua Shyi Wei111100+1.13%
24Vladimir Koleda111100+0.41%
25Lele Brandi111100+0.34%
26Ana Chaves111100+0.21%
27Annabelle Luciani1100-1.26%
28David Dj1100-1.3%
29Vivienne Li1100-1.38%
30Deepak Jain1100-1.46%
31Jacob Boy1100-4.25%
32Hermann Albrecht55360-4.35%
33el lei1100-6.69%
34Umberto Valente1100-6.86%
35Sheng Ing Yap1100-7.51%
36Albert Luk1100-11.19%
37ChunLok Leung2200-11.76%
38sainaaa delgerdalai2200-13.4%
39Woochang Shin1100-14.27%
40Chua Cheng Lian22150-15.23%
41Hermann Albrecht1212975-16.02%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies 2628

Laat weten wat u vindt van China Life Insurance Co Ltd
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail