Laatste nieuws
FLASH-SALE 0
⚡ FLASH-SALE – Kansen spotten als een pro? Hier is er een: 55% korting op InvestingPro
Benut de sale!
Sluiten

Align Technology Inc (ALGN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Align volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Aan volglijst toevoegen
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
152,26 -2,25    -1,46%
26/10 - Gesloten. Valuta in USD
Nabeurs
152,46
+0,21
+0,14%
0:45:36 - Realtime gegevens
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 942.203
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 150,76 - 154,92
Align 152,26 -2,25 -1,46%

ALGN Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Align Technology Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Rob Kijkis555100+81.16%
2Lee Yonghee111100+63.11%
3Curtis Horton111100+61.59%
4Светлана Гобозашвили111100+61.34%
5Luis De111100+59.32%
6Christian Blasic222100+58.16%
7Keith Living111100+54.54%
8Виталий Терехов111100+53.86%
9ak raven111100+53.84%
10Rin Shar333100+52.35%
11Chris Klaver77571.43+51.02%
12Angel Gomez66116.67+41.65%
13Hisyam Hayazi111100+39.3%
14Mistral Magic111100+38.99%
15miyabe nobuo222100+38.94%
16Zoltán Mihalszky111100+38.3%
17Lum Kert111100+38.08%
18Олег Коновалов222100+37.65%
19Anant Gupta111100+35.64%
20Cristiano Nessi111100+35.35%
21Pratik Premjani111100+34.09%
22chan fedrick111100+33.11%
23Yury Malakhov111100+32.05%
24Yahya Rahman111100+30.81%
25Julynn Goh111100+30.07%
26Андрей Гарькавый33266.67+29.82%
27Egor Ogi111100+29.58%
28Руслан Гузов222100+28.53%
29Андрей Мичурин111100+26.37%
30Андрей Кадом111100+26.3%
31Linh Vu111100+26.15%
32Ramon Vilaseca Bonet111100+25.26%
33Darko Vlajic111100+25.17%
34Александр Ситников111100+24.34%
35Андрей Дашкевич33266.67+24.24%
36Es Te111100+23.9%
37Filip Tomovski111100+23.79%
38Casper Strandby111100+23.53%
39Joe Lin111100+23.34%
40Алекс Ман111100+23.26%
41SUDO SATSUKI222100+23.07%
42Ismael Velez Suarez66350+22.93%
43Filip Tomovski111100+22.82%
44Alvin Chan33266.67+22.47%
45Gabriel Arteche111100+21.48%
46Ian van Linschoten222100+21.47%
47Julian Tourn111100+21.38%
48Manuel Recuerda44250+20.8%
49Angel Vicente111100+20.31%
50Pablo PAZ111100+20%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ALGN

Laat weten wat u vindt van Align Technology Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post 1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Doorgaan met Apple
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail