Laatste nieuws
FLASH-SALE 0
🎯 Flash-sale: 55% korting op InvestingPro. Krijg antwoord in seconden in plaats van uren.
Benut de sale!
Sluiten

Futures zilver - Dec 2026 (SIZ6)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Aan volglijst toevoegen
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
54,558 +0,047    +0,09%
23:42:09 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in USD
Type:  Grondstof
Groep:  Metalen
Eenheid:  1 Troy Ounce
  • Vorig slot: 54,510
  • Open: 54,350
  • Dagbereik: 54,350 - 54,595
Zilver 54,558 +0,047 +0,09%

Futures zilver Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina zijn gebruikers gerangschikt naar de prestaties van hun sentimenten betreffende Zilver.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1eduardo estevez39393384.62+41.17%
2Albert Kraak23231878.26+41.07%
3greg jones32321959.38+39.4%
4Trading ForDollars444100+39.08%
5Yahya Bouguerra14141285.71+35.91%
6Вадим Захаров22221359.09+34.81%
7toni tontek47473165.96+34.52%
8rino ceros20201680+33.21%
9Ludmil Parvanov33266.67+31.66%
10YOGESH KUMAR95957781.05+30.98%
11Silvio Marano77685.71+30.68%
12sunny maggo40402972.5+29.2%
13Hich Hich1312866.67+28.89%
14John Swipe1212975+28.73%
15Наталья Погорелова82817390.12+28.19%
16Juliusz Bartosik41412765.85+27.34%
17ram bhull1313753.85+26.96%
18ancy k..88787.5+26.87%
19Goga Zelya1010880+26.59%
20Atakan Abay23231252.17+26.52%
21Sivakumar Siva22221986.36+26.31%
22ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ22150+26.24%
23Крош ...1313969.23+26.16%
24Kaspars Baldzens555100+26.12%
25Роман Захариков666100+25.93%
26Pramod Deshmukh88675+25.84%
27Bimal Parkash31312374.19+25.7%
28Владимир Петрович88787.5+25.57%
29Srinivasan Raveendran M R88787.5+25.09%
30Abhishek Mysore Ramachandra54543361.11+24.91%
31Acido lactico99666.67+24.9%
32Gustav Borg22150+24.84%
33Steven Okle333100+24.71%
34Sachin Nalawade72727097.22+24.71%
35Влад Стол44375+24.7%
36felix libardo bonilla mantilla111100+24.69%
37Pratik mahajan17171376.47+24.65%
38PALA REMZİ111100+24.23%
39Carl Lilja333100+24.23%
40siva balan111100+24.16%
41teo taba27271762.96+23.87%
42dushyant choudhary17171376.47+23.65%
43Arthur Zaga222100+23.27%
44Шпрот Космонавт99777.78+23.14%
45Avneet Bhulania333100+23.02%
46Anubhav Oberoy66583.33+22.64%
47amit kumar sharma1011015958.42+22.17%
48Francisco Chávez Fuentes33133.33+22.14%
49Irfan Sural22150+21.88%
50Макс Га77685.71+21.72%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures zilver

Laat weten wat u vindt van Futures zilver
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Peter De vries
Peter De vries 6 uur geleden
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Toch weer wat herstel maar zegt niks zolang we de weerstand op $54. 50 niet overtuigend nemen. En dan ruim bedoel ik en gedurende 3 dagen. Als dat niet lukt dan blijft de richting neerwaarts met eerste doel van $42-45.
Peter De vries
Peter De vries 12 uur geleden
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nu weer even de death cat bounce dan kunnen we vanmiddag onder de $ 52 en morgen onder de $ 50.
Gerard Biersteker
Gerardus 26.10.2026 16:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wel gek Marc Range, ik had de visie van die Duitse bank al op 14 oktober gepost maar toen werd er niet op gereageerd
Peter De vries
Peter De vries 12 uur geleden
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
waarom reageren banken hebben hun eigen agenda en zitten er 90% naast met hun prognoses.
Rani Manian
Rani Manian 26.10.2026 16:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
buy 54225 to 54300 target 54500, 54900, 55100
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 15:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zilver weer een nieuwe laagste koers neergezet in 2026. Vrijdag weer wat herstel maar zilver gaat altijd weer terug naar ddze laagste koers zolang bodem niet is bereikt. Dus vandaag helaas ook nog niet we zullen helaas nog geduld moeten hebben.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 14:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zilver lijkt weer rijp om elk moment in te storten dat zegt mijn gevoel. Ziet er dramatisch uit op korte termijn.
Deepak Binda
Deepak Binda 26.10.2026 14:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zilver bevindt zich al maanden in een neerwaartse trend en onder de huidige marktomstandigheden zie ik geen aanleiding waarom die trend op korte termijn zou keren. Zoals ik eerder aangaf, ben ik daarom enkele weken geleden volledig uit zilver gestapt. Vervolgens heb ik 10% van de opbrengst ingezet voor een shortpositie. We kunnen handelen op basis van hoe de markt volgens ons zou móéten reageren, bijvoorbeeld met een hogere zilverprijs door lage rente en beperkte inflatie. Maar uiteindelijk levert het meestal meer op om te handelen op basis van wat de markt daadwerkelijk doet en wat binnen de huidige omstandigheden het meest winstgevend is.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 14:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deepak Binda mee eens en daar gaan we naar beneden. Zilver is moe heel moe lijkt meer op een terminale kanker patient. We gaan nog een heel stuk lager helaas misschien wel een heel stuk lager dan iedereen denkt.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 14:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en het gebeurt weer. zilver is moe heel moe en rijp voor de sloop.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 14:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deepak Binda en als woensdag rente omhoog wat goed mogelijk is dan zie ik zilver wel eens teruggaan naar $ 45. Stort op dit moment volledig in maar dat zag ik om 13.30 al aankomen vandaar mijn bericht.
Marc Ramge
Marc Ramge 26.10.2026 9:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deutsche Bank stelt dat de angst voor een fysiek zilvertekort ongegrond is en dat de markt vanaf 2027 kan omslaan naar een overschot. In de commerciële kluizen in Londen lag eind augustus meer dan 914 miljoen ounce zilver, waarvan ruim 300 miljoen ounce direct vrij verhandelbaar is. Dit is een stijging van circa 70% ten opzichte van oktober 2025. De belangrijkste reden voor het verdwijnen van het tekort is dat fabrikanten van zonnepanelen massaal minder zilver per zonnecel gebruiken (thrifting) of overstappen op goedkopere alternatieven zoals koper. Deutsche Bank verwacht dat het wereldwijde zilververbruik in de zonne-industrie hierdoor met meer dan 20% daalt.
Deepak Binda
Deepak Binda 26.10.2026 9:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deutsche Bank stelt dat de angst voor een fysiek zilvertekort ongegrond is en dat de markt vanaf 2027 kan omslaan naar een overschot. In de commerciële kluizen in Londen lag eind augustus meer dan 914 miljoen ounce zilver, waarvan ruim 300 miljoen ounce direct vrij verhandelbaar is. Dit is een stijging van circa 70% ten opzichte van oktober 2025. De belangrijkste reden voor het verdwijnen van het tekort is dat fabrikanten van zonnepanelen massaal minder zilver per zonnecel gebruiken (thrifting) of overstappen op goedkopere alternatieven zoals koper. Deutsche Bank verwacht dat het wereldwijde zilververbruik in de zonne-industrie hierdoor met meer dan 20% daalt.
Deepak Binda
Deepak Binda 26.10.2026 9:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Sorry ik herhaal wat je net typte Marc. Wat ik wou zeggen is dat Deutsche Bank zich enkel focust op 1 product, namelijk zonnepanelen. Voor elektronica zoals smartphones, computer, auto's etc. blijft de vraag van zilver nog bestaan. Hoewel ik wel aanraad om ook in koper te beleggen aangezien deze in een groeiende trend bevind.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 9:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Volgend jaar 2% minder industriele vraag verwacht zullen zien. Wat betreft zonnepanelen met koper tot wel 40% minder opbrengst en levensduur stuk korter dus per saldo kost je klaauwen met geld.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 8:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deze week zullen wd wel onder de $ 50 gaan. Het is niet meer de vraag of we naar beneden gaan maar hoeveel procent. Gaan nu weer gestaag steeds verder naar beneden dat is een teken dat er totaal geen vraag is. Aanbod valt in een markt waar vraag nihil is. Nu olie,rente naar beneden en dollar omlaag zou zeggen.
Aart tje
Aart 26.10.2026 8:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ondertussen heeft india wel weer groen licht gegeven om zilver te mogen importeren, en best veel... imo ten voordeel van de zilverprijs
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 8:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Aart diwali festival 6-10 november kopen ze als gekken goud en zilver maar helaas papier bepaald prijs.
Deepak Binda
Deepak Binda 26.10.2026 8:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Peter De vries, ik denkt niet dat Diwali een groot impact zal hebben op de prijs van zilver. Het is pleistertje plakken op een groter structureel probleem. Zoals je al aangaf rente, olie en dollar zal omlaag moeten gaann.
Peter De vries
Peter De vries 26.10.2026 8:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deepak Binda precies maar dollar omlaag dat is iets. Op dit moment verdwijnd kapitaal massaal de EU en gaat naar de VS. Euro staat onder druk net zoals we zagen na de creditcrisis en met covid in 2020.
Michel Hese
Michel Hese 24.10.2026 10:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ergste is, jullie krijgen straks nog gelijk ook. Vanwege die achterlijke geopolitieke zooi die er momenteel ook geen goede invloed op gaat hebben. Agenda 2030 gaat volgens plan, alles zo duur maken dat we niks meer bezitten.
Peter De vries
Peter De vries 24.10.2026 10:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
precies michel dat is probleem allemaal door US. Heb je al gehoord dat Trump and familie Nordstream pijpleiding willen kopen van Rusland. Vervolgens Russisch gas willen kopen en dan aan EU en Engeland willen verkopen. Dan mag het het is nu AMERIKAANS gas. Als vervolgens een EU land wat doet tegen belang VS draaien ze gewoon gaskraan dicht voor dat land. Olie gaat naar $150 dus goud en zilver gaan nog veel lager. De metalen reageren 100% op olieprijs.
Peter De vries
Peter De vries 24.10.2026 10:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het gaat volgens de Fabian society. Alles wordt langzaam afgepakt. Hun wapen is dan ook een wolf in schaapskleren.
Michel Hese
Michel Hese 24.10.2026 10:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ja, je word er gek van helaas. En waar ik mij dus wel aan irriteer is dat er zoveel in deze markt gemanipuleerd word…
Peter De vries
Peter De vries 24.10.2026 10:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Michel Hese Dit is tijdelijk dit probleem. De VS is nu het probleem hun tijd is ook voorbij en ze proberen nu zoveel mogelijk chaos te creeren als maar kan en voorkomen dat andere landen zich verder ontwikkelen. Voor de EU en UK is het al over. Israel haalt haar 80e verjaardag niet. Saoedi Arabie is het dit jaar nog over en daarmee ook voor die andere terroristische landen in de golf. De OPEC is dus ook over. Iran, China en Rusland worden de overwinnaars. De VS is ook over op termijn maar zal nog van alles proberen. Ik woon en werk nu alweer bijna 20 jaar in Afrika en dit is het continent welke het meeste gaat profiteren van deze nieuwe situatie. Let maar goed op. Goud en zilver gaan wel weer omhoog maar moet geduld hebben.
Peter De vries
Peter De vries 23.10.2026 16:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Precies wat ik heb voorspeld in vorige post. Goud onder de $4000 en zilver donderd in elkaar. Volgende week gaan we onder de $ 50 en daarna zullen we zien waar de bodem ligt als die tenminste wordt gevonden.
moos dr
moos dr 23.10.2026 16:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Je heb het al 100x voorspelt. Misschien krijg je ooit gelijk. Iets met een stilstaande klok.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post 1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Doorgaan met Apple
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail