Xpeng Inc (9868)

Valuta in HKD
37,46
+0,26(+0,70%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
217,25 mln.22,70%8,14 mld.
Andere institutionele beleggers
138,74 mln.14,50%5,20 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
600,99 mln.62,80%22,51 mld.
Totaal
956,97 mln.100,00%35,85 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Porsche Automobil Holding SE4,92%47.039.6271.762.104
BlackRock, Inc.3,38%32.350.1701.211.837
Vanguard Capital Management, LLC3,27%31.279.4901.171.730
The Goldman Sachs Group, Inc.2,18%20.887.299782.438
CSOP Asset Management Limited1,69%16.209.207607.197
PRIMECAP Management Company1,31%12.515.757468.840
The Morningside Group Limited1,07%10.285.837385.307
UBS Asset Management AG0,93%8.923.458334.273
Norges Bank Investment Management0,91%8.733.354327.151
Morgan Stanley0,90%8.643.474323.785

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
CSOP ETF Series - CSOP Hang Seng TECH Index ETF1,58%15.156.466567.761
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,13%10.857.437406.720
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1,08%10.351.532387.768
Government Pension Fund Global0,91%8.733.354327.151
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Capital Opportunity Fund0,86%8.237.719308.585
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0,75%7.194.475269.505
E Fund Management Co., Ltd - Hang Seng Technology 30 ETF0,64%6.129.600229.615
ICBC Credit Suisse Asset Management Limited - CNI HK STOCK CONNECT TECH30 ETF0,61%5.822.300218.103
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,57%5.485.419205.484
Invesco Great Wall Fund Management Co. Ltd. - CSI Hong Kong Connect Technology Indec ETF0,56%5.321.850199.357
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.