Universal Electronics Inc (UEIC)

Valuta in USD
5,32
-0,14(-2,65%)
Gesloten·
5,320,00(0,00%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
3,08 mln.23,94%16,86 mln.
Andere institutionele beleggers
6,64 mln.51,51%36,27 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
3,16 mln.24,55%17,29 mln.
Totaal
12,89 mln.100,00%70,42 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Columbia Management Investment Advisers, LLC13,17%1.696.5849.272
Immersion Corporation8,55%1.101.8326.022
Kent Lake PR LLC5,18%667.4163.647
Kent Lake Partners LP5,18%667.4163.647
AMH Equity, Ltd.4,89%629.9953.443
Leviticus Partners LP4,89%629.9953.443
Vanguard Capital Management, LLC4,39%566.2573.095
Acadian Asset Management LLC4,01%517.2242.827
Peapod Lane Capital LLC3,59%462.8012.529
Pacific Ridge Capital Partners, LLC3,10%399.4042.183

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Columbia Funds Series Trust I - Columbia Small Cap Value Discovery Fund9,05%1.165.6756.370
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2,87%369.4092.019
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF1,63%210.1591.149
Columbia Variable Portfolio - Small Cap Value Discovery Fund1,61%207.8931.136
The RBB Fund, Inc. - Adara Smaller Companies Fund1,06%137.160750
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0,96%123.844677
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Value Portfolio0,84%108.333592
Invesco Markets plc - Invesco Morningstar US Energy Infrastructure MLP UCITS ETF0,71%91.587501
EA Series Trust - EA Bridgeway Omni Small-Cap Value ETF0,57%73.209400
Invesco Markets plc - Invesco S&P 500 UCITS ETF0,56%71.611391
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.