Unity Software Inc BDR (U2ST34)

Valuta in BRL
10,50
-1,22(-10,41%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
116,06 mln.26,37%1,36 mld.
Andere institutionele beleggers
281,20 mln.63,90%3,29 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
42,84 mln.9,73%500,75 mln.
Totaal
440,09 mln.100,00%5,14 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Silver Lake Technology Management, L.L.C.7,89%34.735.404406.057
Sequoia Capital Operations LLC7,23%31.824.924372.033
BlackRock, Inc.5,31%23.380.305273.316
Vanguard Portfolio Management, LLC4,65%20.466.738239.256
Silver Lake Partners IV, L.P.4,53%19.943.044233.134
Vanguard Capital Management, LLC4,42%19.453.560227.412
Slate Path Capital LP3,65%16.075.152187.919
Atreides Management, LP2,33%10.245.819119.774
Capital Research and Management Company2,28%10.030.978117.262
D. E. Shaw & Co., L.P.2,06%9.082.560106.175

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2,84%12.482.931145.925
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2,05%9.040.141105.679
Government Pension Fund Global1,45%6.375.74474.532
SMALLCAP World Fund, Inc.1,39%6.099.52071.303
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1,18%5.188.11660.649
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0,91%4.023.50347.035
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF0,84%3.709.84343.368
Fidelity Select Portfolios - Software and IT Services Portfolio0,77%3.396.48439.705
Vanguard Explorer Fund0,62%2.734.44631.966
T. Rowe Price Mid-Cap Growth Fund, Inc.0,51%2.238.10626.163
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.