Topoint Technology Co Ltd (8021)

Valuta in TWD
506,00
-31,00(-5,77%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
17,82 mln.12,11%9,57 mld.
Andere institutionele beleggers
26,66 mln.18,13%14,32 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
102,61 mln.69,76%55,10 mld.
Totaal
147,09 mln.100,00%78,99 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
New Labor Pension Scheme5,26%7.738.9834.155.834
Vanguard Capital Management, LLC3,41%5.021.0002.696.277
UMC Capital3,12%4.586.1052.462.738
Taiwan Bureau of Labor Funds2,95%4.335.3392.328.077
Dimensional Fund Advisors LP1,66%2.444.8341.312.876
Yuetai Investment Co., Ltd.1,38%2.031.6801.091.012
Morgan Stanley1,35%1.990.3041.068.793
Norges Bank Investment Management1,33%1.960.3591.052.713
Capital Investment Trust Corporation1,28%1.883.0961.011.223
JP Morgan Asset Management1,08%1.591.000854.367

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Government Pension Fund Global1,33%1.960.3591.052.713
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,20%1.763.000946.731
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1,14%1.673.000898.401
Capital Investment- Taiwan Technology Innovation Active Etf1,02%1.502.060806.606
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,72%1.058.497568.413
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,60%887.000476.319
Investment Managers Series Trust - WCM Focused Emerging Markets Fund0,51%757.000406.509
Jih Sun Upstream Fund0,39%576.047309.337
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0,31%456.000244.872
UPAMC Small and Medium Fund0,30%437.425234.897
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.