Topkey Corp (4536)

154,50
+0,50(+0,32%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
5,98 mln.6,59%927,35 mln.
Andere institutionele beleggers
270.000,000,30%41,85 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
84,57 mln.93,12%13,11 mld.
Totaal
90,82 mln.100,00%14,08 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Capital Management, LLC2,90%2.630.000407.650
Dimensional Fund Advisors LP1,60%1.448.766224.559
BNY Asset Management0,84%765.000118.575
Evli Fund Management Company Ltd.0,57%516.00079.980
American Century Investment Management Inc0,27%241.00037.355
State Street Investment Management0,16%146.03322.635
Reuss - Emerging Markets Asia0,15%133.00020.615
GAM Holding AG0,15%133.00020.615
Eastspring Investments (Singapore) Limited0,08%74.00011.470
GWL Investment Management Ltd.0,06%52.1168.078

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,01%919.000142.445
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,93%843.000130.665
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,52%473.00073.315
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets High Dividend Fund0,51%462.00071.610
Evli - GEM0,47%423.00065.565
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,46%418.00064.790
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend Fund0,33%303.00046.965
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0,27%244.00037.820
Dimensional Emerging Markets Value Fund0,26%234.00036.270
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0,24%222.00034.410
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.