Techshine Electronics Co Ltd (301379)

Valuta in CNY
16,23
+0,30(+1,88%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
1,46 mln.0,53%23,62 mln.
Andere institutionele beleggers
9,79 mln.3,56%158,83 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
263,61 mln.95,91%4,28 mld.
Totaal
274,85 mln.100,00%4,46 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Shenzhen Shenyou Asset Management Co., Ltd.1,24%3.413.08855.394
Shenyou Jian'an No. 1 Private Securities Investment Fund1,24%3.413.08855.394
Shenzhen Sino Partners Fund Co., Ltd.1,08%2.959.94948.040
First State Cinda Fund Management Company Limited0,21%586.4099.517
Huatai Baoxing Fund Management Co., Ltd.0,08%210.0003.408
China Fund Management Co., Ltd.0,07%204.7643.323
Huatai-PineBridge Fund Management Co., Ltd.0,07%201.6003.272
Essence Fund Management Co., Ltd0,03%87.7241.424
Wanjia Asset Management Co., Ltd.0,02%66.1921.074
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,01%29.243475

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Huatai Baoxing Jinianli Regular Open Mixed Launched Fund0,08%210.0003.408
First State Cinda New Energy Industry Equity Securities Investment Fund0,08%207.6813.371
Huatai-Pinebridge Fund Management Co Ltd - CSI 2000 Index ETF0,07%201.6003.272
China Securities Industry Rotation Mixed Fund0,06%159.0402.581
First State Cinda Research Selected Mixed Fund0,05%147.5602.395
First State Cinda Advanced Premier Selection Mixed Fund0,05%134.4002.181
First State Cinda Zhiyuan 3-year Holding Period Mixed Fund0,04%96.7681.571
Wanjia Yuanzhen Quantitative Stock Selection Equity Fund0,02%60.900988
Essence Fund Management Co., Ltd. - Shenzhen Sci-Tech Fund0,02%48.972795
Essence CSI Shenzhen Science and Technology Innovation Theme Index Fund (LOF)0,01%38.752629
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.