Stabilus (STM1)

Valuta in EUR
15,80
-0,22(-1,37%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
5,70 mln.23,52%91,02 mln.
Andere institutionele beleggers
16,67 mln.68,78%266,11 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
1,87 mln.7,69%29,77 mln.
Totaal
24,24 mln.100,00%386,89 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Goldman Sachs Asset Management, L.P.11,21%2.717.00043.363
Teleios Capital Partners LLC10,19%2.470.00039.421
Teleios Global Opportunities Master Fund, Ltd.9,96%2.413.32938.517
FMR LLC9,89%2.397.51838.264
Discerene Group LP6,56%1.589.25725.365
Diakrisis Fund LP5,15%1.248.17219.921
Norbel Inversiones S.L.5,09%1.235.00019.711
Marathon Asset Management Limited5,09%1.235.00019.711
Deutsche Asset & Wealth Management3,46%838.52713.383
Allianz SE3,28%794.41612.679

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
UniDeutschland XS2,07%503.0008.028
Fidelity Investment Trust - Fidelity International Small Cap Fund1,68%408.2006.515
Fidelity Investment Trust - Fidelity Series International Small Cap Fund1,65%400.4046.390
Kempen International Funds - Kempen (Lux) Global Small-cap1,57%379.9606.064
Fidelity Funds - European Smaller Companies Fund0,89%216.0323.448
Fidelity Investment Trust - Fidelity International Small Cap Opportunities Fund0,88%214.3833.422
Fidelity Puritan Trust - Fidelity Low-Priced Stock Fund0,85%205.9553.287
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,80%194.4243.103
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,78%189.4343.023
Star Fund0,71%171.1532.732
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.