HeNan Splendor Science & Technology Co Ltd (002296)

Valuta in CNY
8,75
-0,18(-2,02%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
19,88 mln.5,10%182,14 mln.
Andere institutionele beleggers
1,36 mln.0,35%12,47 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
368,34 mln.94,55%3,37 mld.
Totaal
389,58 mln.100,00%3,57 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Guotai Asset Management Company Limited2,05%8.000.00073.280
Rongtong Fund Management Co. Ltd.1,36%5.300.60048.553
China Merchants Fund Management Company Ltd.0,44%1.714.20015.702
Barclays PLC0,41%1.582.28414.494
Dacheng Fund Management Co., Ltd.0,38%1.499.80013.738
Bosera Asset Management Co., Ltd.0,22%856.0007.841
Morgan Stanley Fund Management (China) Co., Ltd.0,11%426.9003.910
Chang Xin Asset Management Corporation Ltd.0,09%341.9003.132
Huatai-PineBridge Fund Management Co., Ltd.0,08%307.8002.819
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,04%145.3381.331

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Rongtong Chinese Style No.1 Flexible Allocation Mixed Fund1,36%5.300.60048.553
Guotai Juxin Value Advantage Flexible Disposition Mixed Fund1,28%5.000.00045.800
Guotai Jinniu Innovation Growth Fund0,77%3.000.00027.480
China Merchants Quantitative Selected Equity Launched Fund0,44%1.714.20015.702
Dacheng CSI 360 Internet Plus Big Data 100 Index Fund A0,38%1.499.80013.738
Bosera Digital Economy 18-month Closed Operation Mixed Fund0,16%632.9005.797
Morgan Stanley Huaxin Multi-factors Selected Strategy Mixed Fund0,10%401.4003.677
Changxin Libao Bond Fund0,09%333.8003.058
Huatai-Pinebridge Fund Management Co Ltd - CSI 2000 Index ETF0,08%307.8002.819
Bosera Specialized Fined Peculiar Innovative Theme Mixed Fund0,05%203.7001.866
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.