Sonata Software Ltd (SOFT)

Valuta in INR
239,80
+0,65(+0,27%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
96,26 mln.34,78%23,02 mld.
Andere institutionele beleggers
11,78 mln.4,26%2,82 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
168,75 mln.60,97%40,36 mld.
Totaal
276,79 mln.100,00%66,2 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
HDFC Asset Management Company Limited9,87%27.323.0986.534.319
Invesco Asset Management (India) Pvt. Ltd.4,83%13.363.7983.195.952
Vanguard Capital Management, LLC2,42%6.694.5741.601.007
Nippon Life India Asset Management Limited2,17%6.011.3471.437.614
HSBC Global Asset Management (UK) Limited1,92%5.317.7601.271.742
Tata Asset Management Pvt. Ltd1,89%5.244.4251.254.204
Aditya Birla Sun Life AMC Limited1,68%4.661.4121.114.777
Motilal Oswal Asset Management Company Limited1,60%4.418.1391.056.598
BlackRock, Inc.1,42%3.928.948939.608
GLOBUS Stores Pvt. Ltd.1,38%3.829.330915.784

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
HDFC Mutual Fund - HDFC Small Cap Fund7,26%20.084.5944.803.231
Invesco Mutual Fund - Invesco India Large & Mid Cap Fund4,87%13.485.5293.225.064
Tata Mutual Fund - Tata Digital India Fund1,89%5.225.5141.249.682
Invesco Mutual Fund - India Small Cap Fund1,64%4.550.4521.088.241
ICICI Prudential Mutual Fund - ICICI Prudential Technology Fund1,32%3.662.593875.909
Nippon Mutual Funds - Nippon India Small Cap Fund1,14%3.158.666755.395
Invesco Mutual Fund - Invesco India Contra Fund1,12%3.091.799739.404
HDFC Mutual Fund - HDFC Children's Fund1,09%3.007.488719.241
Birla Sun Life Mutual Fund - Birla Sun Life Pure Value Fund1,02%2.817.930673.908
Motilal Oswal Mutual Fund - Small Cap Fund0,89%2.473.807591.611
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.