| Einde periode: | 2017 30/06 | 2018 30/06 | 2019 30/06 | 2020 30/06 | 2021 30/06 | 2022 30/06 | 2023 30/06 | 2024 30/06 | 2025 30/06 | 2026 30/06 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 40,15 | 40,47 | 38,47 | 41,11 | 31,42 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +17,05% | +0,8% | -4,95% | +6,87% | -23,58% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 35,61 | 24,4 | 31,31 | 33,97 | 27,12 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,54 | 16,07 | 7,16 | 7,14 | 4,3 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +47,96% | +253,74% | -55,48% | -0,27% | -39,82% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,32% | 39,72% | 18,6% | 17,36% | 13,67% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,05 | 11,41 | 0,71 | 0,71 | 1,01 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3,49 | 4,66 | 6,45 | 6,43 | 3,29 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +64,83% | +33,54% | +38,35% | -0,31% | -48,83% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,69% | 11,52% | 16,77% | 15,64% | 10,47% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,06 | -0,02 | 0,13 | 0,12 | -0,08 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +15,71% | +69,49% | +794,44% | -1,6% | -167,48% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,06 | -0,14 | -0,13 | -0,09 | -0,08 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | 0,12 | 0,25 | 0,22 | - | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,03 | - | -2,52 | -2,91 | -2,99 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3,41 | 4,64 | 4,06 | 3,65 | 0,21 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3,41 | 4,64 | 4,06 | 3,65 | 0,21 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +25,95% | +36,31% | -12,68% | -10,04% | -94,13% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,49% | 11,47% | 10,54% | 8,87% | 0,68% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,84 | 1,22 | 1,24 | 1,03 | -0,17 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,56 | 3,43 | 2,82 | 2,62 | 0,38 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,56 | 3,43 | 2,82 | 2,62 | 0,38 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +26,01% | +33,63% | -17,69% | -7,09% | -85,41% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,38% | 8,46% | 7,33% | 6,37% | 1,22% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,56 | 3,43 | 2,82 | 2,62 | 0,38 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,17 | 0,23 | 0,19 | 0,18 | 0,03 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +25,84% | +33,09% | -17,69% | -7,01% | -84,84% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,17 | 0,23 | 0,19 | 0,18 | 0,03 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +25,74% | +33,92% | -16,37% | -7,05% | -84,83% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 14,66 | 14,72 | 14,72 | 14,71 | 14,15 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 15,02 | 14,94 | 14,72 | 14,71 | 14,15 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,13 | 0,12 | 0,1 | 0,03 | - | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +18,18% | -11,54% | -17,39% | -68,42% | - | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3,72 | 4,79 | 6,58 | 6,55 | 4,3 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +48,46% | +28,85% | +37,27% | -0,47% | -34,4% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 9,26% | 11,84% | 17,1% | 15,93% | 13,67% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3,49 | 4,66 | 6,45 | 6,43 | 3,29 | |||||||||