Solid State Plc (SOLI)

Valuta in GBP
171,00
+6,00(+3,64%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
6,78 mln.11,95%10,95 mln.
Andere institutionele beleggers
33,55 mln.59,14%54,18 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
16,40 mln.28,92%26,49 mln.
Totaal
56,73 mln.100,00%91,62 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Raymond James Wealth Management Limited13,24%7.510.68412.130
Business Growth Fund Limited10,45%5.929.6309.576
Schroder Investment Management Limited8,37%4.749.4037.670
TrinityBridge Limited6,45%3.658.7295.909
GPIM Limited5,35%3.034.4804.901
Canaccord Genuity Asset Management Limited4,92%2.790.0004.506
Hargreaves Lansdown Asset Management Ltd.4,76%2.699.3784.359
RBC Europe Limited2,59%1.471.1392.376
Maven Capital Partners UK LLP1,82%1.034.0551.670
Liontrust Asset Management PLC1,71%971.6241.569

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Schroder Unit Trusts Limited - Schroder Institutional UK Smaller Companies Fund3,17%1.800.0002.907
Marlborough No 2 OEIC - Marlborough Multi Cap Income Fund2,68%1.519.6502.454
Marlborough Unit Trusts - Marlborough UK Micro-Cap Growth Fund2,16%1.225.0001.978
Liontrust UK Micro Cap Fund1,91%1.085.3111.753
Maven Renovar VCT Plc1,80%1.019.1311.646
Marlborough No 2 OEIC - Marlborough Nano-Cap Growth Fund0,18%100.000162
Oberon AIM VCT0,05%26.64043
Valu-Trac Investment Management Ltd. - Teviot UK Smaller Companies Fund0,00%1.9413
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.